Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile zarabiasz ?


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co chcą zostać nauczecielami :polew:

ja tam żalu ich nie mam, skoro chcieli zostać nauczycielami to wiedzieli ile będą zarabiac.

Pozatym jak to powiedział mój dziekan studia pedagogiczne itp to nowi wykształecenii bezrobotni, tym którym się udało zostali nauczycielami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o studiach to coś dorzucę :> tekst do mojej mamy ucznia 4 klasy technikum: ucz się bo nie zdasz matury odp: po co mi matura ja idę na studia :wallbash:. I o czym z takimi uczniami rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo na studia pedagogiczne ida ludzie, ktorzy nigdzie indziej sie nie dostali.. :)

Selekcja negatywna.. :decayed:

Takze nie moga byc dobrymi nauczycielami.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo na studia pedagogiczne ida ludzie, ktorzy nigdzie indziej sie nie dostali.. :)

Selekcja negatywna.. :decayed:

Takze nie moga byc dobrymi nauczycielami.. :)

zasadniczo dotyczy to każdego zawodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] nie moga byc dobrymi nauczycielami.. :)

Możesz rozwinąć?? Bo jakoś się z tym nie zgadzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo na studia pedagogiczne ida ludzie, ktorzy nigdzie indziej sie nie dostali.. :)

Selekcja negatywna.. :decayed:

Takze nie moga byc dobrymi nauczycielami.. :)

Zasadniczo... masz dziwna i majaca niewiele wspolnego z rzeczywistoscia teorie.

Skad sie wziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to że nie są to ludzie z powołania ,tylko studiują coś czego nie lubią ,bo było miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. moja koleżanka zdała jakoś na 50% polski podstawowy na maturze, roszerzony jakieś 20 kilka i zgadnijcie gdzie się uczy na trzecim roku :naughty: polonistyka :decayed: było 0,6 osoby na miejsce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. moja koleżanka zdała jakoś na 50% polski podstawowy na maturze, roszerzony jakieś 20 kilka i zgadnijcie gdzie się uczy na trzecim roku :naughty: polonistyka :decayed: było 0,6 osoby na miejsce :kox:

No i ?

Ty na ile zdałeś? Niekoniecznie ten Polski. I co ważniejsze, dzięki komu? Wiadomo, jedynie dzięki własnej włożonej we wszystko pracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ?

Ty na ile zdałeś? Niekoniecznie ten Polski. I co ważniejsze, dzięki komu? Wiadomo, jedynie dzięki własnej włożonej we wszystko pracy :P

ja akurat jestem na AE w poznaniu więc o polskim nie gadajmy :decayed: chodzi mi o to, że ona była załamana, już zapłaciła za semestr w prywatnej szkole gdzieś tam i nagle się dowiedziała że wszystkich przyjmują z otwartymi ramionami :cool1:

EOT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. moja koleżanka zdała jakoś na 50% polski podstawowy na maturze, roszerzony jakieś 20 kilka i zgadnijcie gdzie się uczy na trzecim roku :naughty: polonistyka :decayed: było 0,6 osoby na miejsce :kox:

Tu macie odp.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciel zawsze ma mało. Dostanie podwyżkę i również będzie miał mało. :wallbash: Człowiek pracujący fizycznie (12-16 h dziennie na "szypie", soboty niedziele również) nie jednokrotnie ma mniej wynagrodzenia niż nauczyciel. Więc ten temat pozostawmy bez odpowiedzi...

PS. moje zdanie takie że nauczyciele niech się nie odzywają lepiej.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz sie zacznie.. :kox:

No hyhy :naughty:

Nauczyciel zawsze ma mało. Dostanie podwyżkę i również będzie miał mało. :wallbash: Człowiek pracujący fizycznie (12-16 h dziennie na "szypie", soboty niedziele również) nie jednokrotnie ma mniej wynagrodzenia niż nauczyciel. Więc ten temat pozostawmy bez odpowiedzi...

PS. moje zdanie takie że nauczyciele niech się nie odzywają lepiej.

pozdr

Zawsze przecież może zostać nauczycielem :P

A już myślałem, że nie będzie tego typu wypowedzi.

Popracuj 4 godziny dziennie w gimazjum i za pewne zmienisz zdanie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

1) nie wiem czemu temat zszedł na tak beznadziejny tor

2) odkąd pamiętam nauczyciele zawsze narzekali i narzekać będą,wcale aż tak trudno nie mają-wiem z wielu przykładów

3) co mają powiedzieć pielęgniarki które tyrają dużo ciężej od belfrów za dużo mniejsze pieniądze

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:18_________________________________________________

Popracuj 4 godziny dziennie w gimazjum i za pewne zmienisz zdanie hehe :)
zawsze można zmienić zawód :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy piszą tu nie na temat ??? Temat brzmi "ile zarabiasz" więc kto chce niech wpisze co robi i ile ma z tego na miesiąc pieniędzy . :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to my sie nigdy nie dogadamy. tu jest Polska i na dobra sprawe wszyscy zarabiaja za malo.

jezeli nauczyciela jest tak dobrze i nie powinni zarabiac wiecej to dlaczego jest tak malo chetnych?

ludzie ida tam gdzie jest wieksza kasa wiec to 0,6 na miejsce z chmur sie nie bierze.

Pracuj 4 w gimnazjum a pracuj 16 fizycznie za mniejsze pieniądze... Jest różnica?

w kazdym dobrze rozwinietym panstwie pracownik umyslowy zarabia wiecej od pracownika fizycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...