Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za felga?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyglada jak oz vela

Opublikowano

oz to nie jest, możliwe że jakaś podróbka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na pewno byly jakies markowe o tym wzorze, ale za cholere teraz nie pamietam nazwy i modelu.

Opublikowano

Na pewno byly jakies markowe o tym wzorze, ale za cholere teraz nie pamietam nazwy i modelu.

Toora :wink: Ramiona niemal identyczne, tyle że nie miała imitacji śrubek

Edytowane przez Trewor87

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Widac ze Dezent ale model ? Jak Wam sie widzi na B6 Avant ?

xpenv7v3.jpg

Opublikowano

Widac ze Dezent ale model ? Jak Wam sie widzi na B6 Avant ?

xpenv7v3.jpg

Według tej strony to jest model "T", google by to potwierdzało. Stoi tam na takich a4 b6 sedan. Ogólnie bez szału, ale może temu że to "jedynie" 17 ;P

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

No i jest pięknie, felga zacna :) trzeba się kiedyś gdzieś spotkać i to zobaczyć na żywo

Opublikowano
Opublikowano

4G0 601 025 G tak mi się wydaje

Wygląda na to że zgadłeś thx :) jednakże dostępność ich jest nikła , a cena jak 1/3 auta , ale felgi zacne ^_^

Opublikowano

Witajcie !

Podepnę sie do tematu ponieważ kupiłem ciekawe felgi 17 calowe (podobno kręciły sie pod mercedesem) i za cholerę nie moge rozszyfrować jaki jest rozstaw otworów na śruby - nie mam narazie możliwości podjechania do fachowca ani przypasowania do mojego audi. Oto kilka zdjęć które może bardziej obcykanym powiedzą więcej na temat tych kółek co i jak....

4b9b869ab4e3.jpg

a92270a06078.jpg

91d9f398cd04.jpg

1757bf734d87.jpg

93e156109368.jpg

Opublikowano

To że dla mnie są ochydne to mój gust ale rozstaw masz tam 5x114,3, japońce

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Wzór też mi nie bardzo sie podoba - ale kupiłem je za śmieszne pieniądze... dla siebie szukam czegoś innego ;)
czyli rozstaw to ta cyfra poprzedzona literami LK tak ? dlaczego japońce skoro jest napis RIAL Germany ?

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

A to wszystkie germany miały 112?

A no dlatego że wyprodukowane było to u germanów, choc zapewne tylko pomalowane a resztę robili chinole.

Słuchaj, twoja sprawa ale uważam że warto kupic cos ori ładnego i cieszyć sie mocna pasującą do auta felgą.

Przemyśl to

Opublikowano

Niemcy chyba też mogą wyprodukować felgi dla japońskich samochodów. :facepalm:

Opublikowano

ja bym obstawiał że nie są ori. Zawsze można zadzwonić do sprzedającego i poprosić o zdjęcie gdzie jest symbol manufaktury.

Swoją drogą jakbym sprzedawał felgi audi i miał takie przetłoczenie to byłaby druga fotka jaka bym wykonał ;D

Opublikowano

dokładnie jakby były ori to zrobił by tego zdj :) a swoją drogą ładny rządek obciążników na ostatnim zdj :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.