Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 szyby same się opuszczają


undertaker20

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, temat dość poważny pierwszy raz jak to się stało myslałem że sa coś musiałem nacisnąć i szyba sama się opuściła, dziś rano przychodzę do auta i szyba pasażera opuszczona co jest grane? Dosyć to nie bezpieczne niewiadomo gdzie kiedy szyba się opuści a ze środka wszystko zginie.. :(:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy pompka centralnego nie jest zalana wodą lub czy nie siedzi w wilgoci. Często z powodu wody śniedzieją styki i dzieją się takie cuda , po czym może wszystko przestać działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz coś z pompką centralnego, bo widziałem w innym poście masz problem z oswietleniem wnętrza, a to też chyba idzie przez pompkę...

Wysłane z terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka centralnego zamka sie sypie i dlatego ci sie szyby opuszczają. przerabiałem temat i to też w tamtym roku na jesieni. Nic przyjemnego jak wody napada do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tak czasami robiło z szybą pasażera.

przekodowałem pompkę dodając kod --> 02048 - "po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i otworzeniu drzwi nie można opuszczać/podnosić szyb"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pompka i szyby? Generalnie mam centralny z pilota moge opuścić domknąć szyby z pilota a pompka jak nacisne zamknij tak jakby przedłuża dłużej pompuje miałem tak w audi 80 ale centralny działa otwiera zamyka np kolega w A6 też mam pompke i jemu działa central jakby miał elektryczne siłowniki a ma pompke, a opuszcza się sama tylko szyba pasażera, wilgoć w pompce raczej wątpie szczelnie opakowana w gąbeczce oryginalnej ale jeszcze to wybadam, jeżeli pompka tak przedłuża pompowanie to znaczy że trzeba ją już wymienić? Pompka ma wpływ na otwieranie zamykanie szyb?? Jak się przekodowuje modół komfortu żeby nie można było otwierać szyb jak niema kluczyka w stacyjce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pompka długo kręci to znaczy ze gdzieś może być nieszczelność w układzie albo wirnik pada.

Tak pompka może mieć wpływ na to, że szyba Ci się sama opuszcza.

Do przekodowania pompki potrzebny będzie vag com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pompka długo kręci to znaczy ze gdzieś może być nieszczelność w układzie albo wirnik pada.

Tak pompka może mieć wpływ na to, że szyba Ci się sama opuszcza.

Do przekodowania pompki potrzebny będzie vag com

Mam vag com jak ją przekodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w 35 -cent. Locks

Potem w recode

Spisz sobie na kartce w razie czego aktualne kodowanie jakie Ci się wyswietli

Do kodu, który Ci się wyswietli musisz dodac 2048

Czyli dajmy na to wyświetli Ci się np. 512, dodajesz wtedy 2048 i suma wychodzi 2560

Czyli sume ktora Ci wyjdze musisz wpisac zamiast obecnego kodu i zatwierdzic "do it"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc masz kody:

00001 - otwieranie bagażnika pilotem

00064 - zamykanie i otwieranie szyb/szyberdachu pilotem,

00512 - sygnał kierunkowskazami [1x] potwierdzenie zamknięcia drzwi,

04096 - sygnał kierunkowskazami [2x] potwierdzenie otwarcia drzwi

08192 - Zdalne sterowanie radiowe. Wyłączenie funkcji SAFE - po zamknięciu drzwi pilotem można odryglować je od wewnątrz,

To daje sumę 12865

Żeby dodac 2048 musisz wpisać 14913 zamiast 12865

Czyli wpisujesz 14913 i nie wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu wcześniej się zająć autem ale w końcu rozkminiłem, ta wartość którą podałeś 2048 musi być do sterowników zupełnie ostatnich B5 bądz B6 wyszukałem gdzieś w necie podstawe 16140 dodałem do tego 64 otwiera zamyka szyby z pilota odjąłem 4 bo to powoduje że jak naciśniesz odblokuj raz to otwiera drzwi kierowcy a jak dwa to wszystkie (nie chciałem tego) dodałem jeszcze 32 że po ruszeniu blokuje wszystkie drzwi i odblokowuje dopiero po wyjęciu kluczyka, w 16140 zawiera się to że jak wyciągniesz kluczyk nie opuścisz szyb no i też uaktywnił się alarm otwierasz drzwi od środka i uruchamia migacze nie mam seryjnego alarmu więc brak syreny i czujników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pompkę bez pilota i zmieniłem na taką z pilotem,w chwil obecnej głupieje czasami potrafi mi otworzyć szybę od pasażera,na dodatek potrafi sam się zamknąć więc podejrzewam że mam załączony alarm,czy jak wpisze twoje kodowanie to wszelkie problemu ustąpią?czy działa Ci otwieranie szyb z pilota?dodam jeszcze że oświetlenie wnętrza mi wariuje nie zawsze się zapala po otwarciu drzwi a ośw bagażnika w żadnej pozycji nie działa co bardzo mnie irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...