Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi 18 z S8 D2 do B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś ćwiczył taki pomysł? Bardzo mi się podobają felgi z S8 D2, jak na tym zdjęciu http://www.moto24.tv/jamnik/img/galeria/1365/audi_s8_d2_1.jpg

Mają ET48 więc chyba powinny pasować?

Opublikowano

Ktoś ćwiczył taki pomysł? Bardzo mi się podobają felgi z S8 D2, jak na tym zdjęciu http://www.moto24.tv/jamnik/img/galeria/1365/audi_s8_d2_1.jpg

Mają ET48 więc chyba powinny pasować?

Witaj,

Napisz jakie ET i jaka szerokość felgi.

Wejść pewnie przy tym ET wejdą ale będą schowane głęboko w błotniku.

Ewentualnie możesz dystanse włożyć.

Do B8 wejdą max. ET 32 przy 8,5 calowej szer. feldze,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

No właśnie jeszcze nie mam felg :) Tzn. mam, ale 16 i one będą na zimę. A na lato chciałbym coś większego jednak ;) Teraz mam 7,5 cala i ET chyba 45.

Te na lato wstępnie planowałem 8J i opony 245/40.

Edytowane przez wit007

Opublikowano

Jeśli w feldze jest otwór bez redukcji 57.1 to jak zalozysz to do b8 gdzie jest 66mm?

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano

że tak powiem "ile to roboty" każdy kumaty tokarz ogarnie temat - wszystko się da :grin:

Opublikowano

Może aż tak się nie znam ale nie każda fela musi się nadawać do roztaczania, kute aluminium tez Nir każdy tokarz musi ogarnąć

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano

A tak na marginesie te koła wyglądają mi na avusy 3 z audi s4 w s8 były inne.

Opublikowano

Z b6 co nie?

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano

z s4 b6

Opublikowano
  • Autor

Całkiem możliwe :) Te z S4 też są fajne. Pytanie jak z ET.

Opublikowano

Napisz jakie ET i jaka szerokość felgi.

Wejść pewnie przy tym ET wejdą ale będą schowane głęboko w błotniku.

Ewentualnie możesz dystanse włożyć.

Do B8 wejdą max. ET 32 przy 8,5 calowej szer. feldze,

Wejdą nawet 9J z takim et i 8,5 cala z mniejszym et

Opublikowano

Napisz jakie ET i jaka szerokość felgi.

Wejść pewnie przy tym ET wejdą ale będą schowane głęboko w błotniku.

Ewentualnie możesz dystanse włożyć.

Do B8 wejdą max. ET 32 przy 8,5 calowej szer. feldze,

Wejdą nawet 9J z takim et i 8,5 cala z mniejszym et

Witaj,

To podaj proszę jakie są max wartości szer. i ET w B8 bez przycierania o rant, zaginania rantów błotnika itp.

Dzieki z góry!

Opublikowano

To co napisałem wyżej + opona 245/35/19

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna idzie, temat wraca :) Jakie ET jest w B8 po lifcie? Znalazłem fajne felgi 8J ET47. Z tego co widzę powinny pasować. A 8J ET 28? 7,5J ET 26? Opony już mam, jak pisałem wyżej - 245/40 18. 7,5 nawet gdyby pasowało ET to chyba trochę wąskie?


Ale nie wszyscy naraz! Po kolei ;) I jeszcze jedna kwestia - w zimowych kołach mam czujniki, więc wypadałoby założyć też do letnich. Ktoś wie, jakie powinny być - na all tego mnóstwo, ale które wybrać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.