Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. kolejna A4 po b6 przyszedl czas na b7 , na poczatku założenia były inne, miala byc mocna benzyna ale po długim szukaniu trafil sie diesel :wink: i to nie taki slaby :decayed:

wiec tak :

  • A4 B7 3.0 TDI AVANT ASB 233HP
  • 2006 DIESEL
  • tiptronic
  • S-line Inteurier , exteurier
  • quattro
  • BBS 18"
  • bi-xenon skrętny +samopoziom+spryski
  • RNS-E
  • fotele Recaro w pelnej elektryce , tapicerka speed
  • podgrzewane fotele
  • kierownica multifukcyja z B8 z łopatkami do zmiany biegów
  • paktronik przód , tył
  • czujnik deszczu
  • czujnik zmierzchu
  • swiatla do jazdy dziennej DRL
  • CLH
  • pakiet swiatło
  • pakiet schowek
  • lodówka w schowku
  • rękaw na narty
  • podgrzewane lusterka
  • lusterka fotochrom
  • el.składane lusterka
  • kolor fis
  • el.szyby, domykane , otwierane z pilota
  • klimatronik dwustrefowy
  • ABS ESP
  • bluetooth z SDS
  • zawieszenie 1bv

 

nie wiem co tam jeszcze jest ale auto jest swietne , swietnie sie prowadzi , trzyma drogi silnik w swietnej kondyscji a to byl priorytet w szukaniu egzemplarza z tym silnikiem.

 

Auto ma zrobionego softa , moc ...ch.. go wie tak na prawde ale okolice 250-260 km nie bylo mierzone (jeszcze :decayed: )

kilka fotek

929f3f47de3cc63e.jpg

2e03ec213ec6b438.jpg

e5bb02317e244cf3.jpg

0ab96642cce688aa.jpg

0e79b180d410d307.jpg

ec541c310e29cf1a.jpg

mala polerka lakieru :decayed:

07d03ab905af10a7.jpg

ed86a35b4c332353.jpg

Paczka od Marcina przyszla błyskawicznie jako ze w silniku jest cutastrol nak najpredzej trzeba go wylac i przeplukac

779909367e5a39f3.jpg

plany na przyszłosc :

na pewno koncowki wydechow

kolo na zime 17"

webasto

na razie mi nic innego nie przychodzi do glowy ale to sie z czasem pewnie zmieni :hi:

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

miodzio !

Opublikowano

Cud miód malina!

powiedz mi co to za pasta do polerowania?

Fajny efekt. Ja uzywam turtle wax ale troche wkurza mnie sama aproceduta nakladania pozniej scierania.

Opublikowano
  • Autor

polerka byla wczesniej robiona ja akurat nalozylem po wyczyszczeniu wosk , za taka polerke bardziej profesjonalna bede sie bral na wiosne

Opublikowano

Super fura . Bezawaryjności . :naughty:

Opublikowano

Dobrze wypasiona :naughty: Pozostaje życzyć bezawaryjnej eksploatacji :wink:

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox: silnik + napęd + wypas + kolor :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

:kox::kox::kox::kox: silnik + napęd + wypas + kolor :kox::kox::kox::kox:

kolor jest super na zywo na fotach tego nie widacale jak widze ten to jozek dopiero twoj musi byc mega :slina:

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

mój nie jest zły, wiadomo że na żywo wygląda inaczej :wink:

Opublikowano

gratulacje autka :) takie fotele mi się marzą

Opublikowano

Kolorek świetny. Wiem coś o tym. :D Wypas,napęd! Bezawaryjności! :good:

Opublikowano

Gratulacje, czego chcieć więcej ;D chyba tylko wersji sedan ;D A co to dokladnie za wosk ?:)

Opublikowano
  • Autor

wosk COLLINITE , kolego wlasnie ze mial byc avant , jeden sedan juz jest od dawna ;)

55c4444ef3c571ce.jpg

Opublikowano

Kurde.. fura warta pogratulowania :)

Opublikowano

wosk COLLINITE , kolego wlasnie ze mial byc avant , jeden sedan juz jest od dawna ;)

55c4444ef3c571ce.jpgwie

więc jesli planowales avanta to super ;) dziwi mnie, ze w kazdym aucie na forum są idealne wlaczniki swiatel ;D regenerujecie/kupujecie je czy co ?:D

Opublikowano

U mnie też są idealne zero zadrapań a nic nie regenerowałem ani nie kupowałem nowych . Jak ktoś dba do ma :)

Opublikowano

wicieraczka tył -> out ! :)

Opublikowano

Piękna i..... Bestia :D
Masz nosa do A4 , czekam na obadanie tego potworka w realu :)

Opublikowano
  • Autor

Wpade kiedyś Grzegorz do ciebie i sie zobaczy ile to to ma na prawde ;)

Opublikowano

Piękne i mocne :kox:
Robić program i jakiś ciekawy wydech do niego.

Recaro z alkantarą czy to jest jakiś materiał ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.