Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziekuwa ;) no na fotach rzeczywiście wygladaja na mniejsze , wszystko sobie pomierzyłem także w ciemno bym nie kupował heh :wink:

Opublikowano

To ja też sobie kupię, nie chciało mi się szukać suwmiarki żeby to zmierzyć, a tu proszę :grin:

Opublikowano
  • Autor

zamontowane przyciski i kubek w chromie ...dziekuwa Jozek :hi:

b4d1f049f736fafe.jpg

stare przyciski i kubek for sale :decayed:

Opublikowano

A co te pokrętło w RNS-E takie zmacane :decayed: ???

Opublikowano
  • Autor

nie zmacane tylko gorna czesc pokretła gdzies sie zapodziala :decayed:

Opublikowano

ładnie jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

ładnie jest :kox:

do caloksztaltu pasuje uruchomic wylacznik poduszki pasazera no i jeszcze zamiast zaslepki jakis guziczek

Opublikowano

Zamiast ostatniej zaślepki, tylko i wyłącznie przycisk z "S" z RS'ki :wink:

Opublikowano
  • Autor

koncowki zalozone, chociaz zastanawiam sie czy ich jeszcze nie obrkecic troche

c06057913d239316.jpg


koncowki poprawione wczesniej za pardzo je przekrecilem ale teraz powinno byc ok

48218f24fd1c26ff.jpg

Opublikowano

Wypas!

Czasami się zastanawiam nad sensem naklejania naklejek forumowych bo to wyraźny sygnal "zadbane auto, warto kraść" :(

Opublikowano
  • Autor

Wypas!

Czasami się zastanawiam nad sensem naklejania naklejek forumowych bo to wyraźny sygnal "zadbane auto, warto kraść" :(

Łukasz jak maja zayebac to zayebią i bez naklejki :kwasny: po pierwszych minutach auta w moich rekach dostała wlepe , bez tego sie nie ruszam ;) b6,b7,rower i snowboard :grin:

Opublikowano

Masz naklejke na rowerze ? :D

Opublikowano
  • Autor

Masz naklejke na rowerze ? :D

oczywiscie :decayed:

Opublikowano

Rns robi fajna robote we wnetrzu,fajna zadbana sztuka

Opublikowano

Coraz ładniej na aucie ;) jaka masz szerokosc tych 17? i jakie opony zalozone ?:) (marka +wymiary) ;D

Opublikowano
  • Autor

Coraz ładniej na aucie ;) jaka masz szerokosc tych 17? i jakie opony zalozone ?:) (marka +wymiary) ;D

szerokość 7 , jest to koło z a5 et 28 opona 225/45
Opublikowano

Mógłbyś mi zdradzić ile wydałeś na to cudo i czy trafiłeś je w kraju czy sam sprowadzałeś?

Auto wygląda genialnie i wyposażenie też ma super =)
Gratuluje zakupu.

P.s.sprawdziłeś już ile ma mocy?

Edytowane przez offtopsa

Opublikowano
  • Autor

wydałem dużo a wydam jeszcze więcej :wink::grin: trafilo sie krajowe,jaka mocą generuje nie sprawdzałem jeszcze , ogólnie to taka a4 można i wyhaczyć za 30 tys :wink:

A i najważniejsze , przez pewien czas zastanawiało mnie dziwne działanie wspomagania w b7 ......... okazało sie ze b7 jest wyposażona jeszcze w servotronic :grin:

Opublikowano

za 30tys? :D :D :D

Kolega kupił ponad rok temu za 32tys 3.0tdi... do dzisiaj chyba wydał na naprawy drugie tyle :D

Nie pisz takich rzeczy bo lud czyta i myśli sobie, ze to faktycznie prawda. :)

Opublikowano
  • Autor

za 30tys? :D :D :D

Kolega kupił ponad rok temu za 32tys 3.0tdi... do dzisiaj chyba wydał na naprawy drugie tyle :D

Nie pisz takich rzeczy bo lud czyta i myśli sobie, ze to faktycznie prawda. :)

:wink::grin: taki dżołk, zreszta każdy tutaj raczej wie że kupienie dobrego egzemplarza szczególnie z takim silnikiem wiąże sie z kosztami :wink:

Edytowane przez tomekhxc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.