Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i jest.... koło na nastepny sezon 19/9,5J noże i d*py nie urywa ale przy dzisiejszych projetkach cieżko o fajna nowość a te akurat wpadły mi w oko myśle że najgorzej nie bedzie ;)

n8e5jv7a.jpg

Opublikowano

:kox: widzę już to na aucie :naughty:

Opublikowano

Coś płaskie jak na 9,5J ale prosty i przyjemny wzór, bynajmniej nie oklepnay fejk vossen cvt :good:

Opublikowano
  • Autor

no bo et maja 43 , na żywo nawet na takie plaskacze nie wygladają , ciężko jest wybrać jakąś felge ale po namysle padł na ten wzór ,zobaczymy na wiosne jak sie wszystko skreci do qpy ;)

Opublikowano

no bo et maja 43 , na żywo nawet na takie plaskacze nie wygladają , ciężko jest wybrać jakąś felge ale po namysle padł na ten wzór ,zobaczymy na wiosne jak sie wszystko skreci do qpy ;)

Panie akurat w nie ori felgach et niema wpływu na concave :wink:
Opublikowano
  • Autor

możliwe aż tak nie przerabiałem tematu , ogólnie chodziło mi o jakieś normalne felgi do normalnej jazdy, a żeby jakos to wyglądało i nie kopiować nikogo z kołem

Opublikowano

Trzeba bylo brac moje felgi

Trzeba bylo brac moje felgi

Trzeba bylo brac moje felgi

Trzeba bylo brac moje felgi

Opublikowano
  • Autor

o widzisz w twoj temat dawno nie zaglądałem :naughty:


teraz pytanie jaki dystans dać bo 9,5J obierac o zacisk ..........

Opublikowano

Taki żeby nie obcieralo, zmierz...

Swoją drogą tak leży 20x10 :decayed:

e9cf9b58be68b52f6c1c5362221fc7b4.jpg

819c9fe6b1f71fe8880941289e590cb5.jpg

Opublikowano
  • Autor

aha 10J i 20" :huh: to ja mam problem z 9,5 i felga na tył gdzie zacisk malutki.... musze dystanse z b6 zdjąć i przymierzyć , chociaz po dzisiejszej przymiarce i tak mi sie szeroko wydawało ...

Opublikowano

Weź np kawałek palety podłogowej, wytnij otwory i przykryć koło. Potem zmierz odległości, oczywiście jeśli będzie mało to daj dwa kawałki.

Opublikowano

Tył do codziennej jazdy to tak ET35 a przód ET40, z moich obserwacji u innych co mają 9,5.
Przód Tobie nie trze o zacisk, tylko tył ?

Opublikowano
  • Autor

przodu jeszcze nie mierzyłem ale przód jest 8,5 , tył niewiele ale jednak obciera , mam dystanse w b6 to sobie przymierze ale myśle że z 10-15 mm załatwi sprawe

teraz sie zastanawiam jaką gume dać na to 225?

Opublikowano

No właśnie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie przód jest 8,5 a tył 9,5


miałem troche dylemat bo to pierwsza styczność moja z takim kołem i bałem sie że bedzie przod za szeroko

Opublikowano

:facepalm: to popytać kolegów nie można...

Akjam mnie codziennie molestował przed zakupem i widzisz jakie ładne koło kupił...

Opublikowano
  • Autor

zobacze jak przód przymierze ewentualnie bede mógł jeszcze wymienic dwie felgi na 9,5

Opublikowano

No to mając 8.5j z przodu musiałem dołożyć dystans 10mm bo koło leżało na zacisku, a z tyłu mam obecnie 6mm przy 9.5j przy hamulcach 320/288, mając 345/300 ten problem nie występuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

o i tu mnie pocieszyłeś bo przed wrzuceniem koła takie heble tam wlecą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.