Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jeżdżą ludzie na tym zestawie to znaczy że wchodzi, ja akurat też mam 8.5j z przodu ale nie zamierzam zmieniać hebli więc musiałem iść w taką opcję, po zmianie hebli mierz 9.5j na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce zobacze , jak bede miał wszystko na stole to podmienie i jeszcze przymierze

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz dylemat..... założyłem 9,5 na przód i 10mm dystans bo obcierala felga o zacisk wyglada to tak

tg6ogbak.jpg

2hqdu5pz.jpg

8gs6vzzk.jpg

jak dla mnie za dużo wystaja , na tył potrzeba z 5 mm dystansu to zacisku albo nawet i wcale jak zmienie na 300 i nie wiem co robic

Cycu, przecież pakujesz gwint, auto pójdzie w dół, zrobi się negatyw i wejdzie...

Tu masz 9,5J z ET30

tI3AMNU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wierze na słowo ;) wyzbieram graty przez zime na wiosne składam pascia do qpy i ma byc..

tak z nowinek to dzisiaj odpaliłem ledy z c6 w lusterkach, wpiete pod clh , nawet fajnie to świeci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie auto pójdzie w dół to i koło się schowie troche :D aa daj znać może być na pw ile wyszły Cie heble 345 na przód, czy jeszcze nie masz wszystkiego? ;)

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to zestaw 345/300 mam na b6 i myśle do niej wrzucić zestaw z 3.0 tam bedzie wystarczający a tu z s4 i przy okazji zregenerować i pomalowac w jakiś kolor , ale jak pamietam ponad tysiak za przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moze przymierze na b6 tam akurat mam lekką glebe i sie zobaczy jak siedzi


przymierzyłem na b6 z zaciskami s4 i tu juz jest lepiej , od góry patrząc jest praktycznie na równo z błotnikiem , nie obyło sie oczywiscie bez dystansu załozylem 10mm bo taki miałem i było jeszcze przy nim jeszcze troche miejsca do zacisku , mysle że dystans ok 5 mm załatwi sprawe i bedzie elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moze przymierze na b6 tam akurat mam lekką glebe i sie zobaczy jak siedzi

przymierzyłem na b6 z zaciskami s4 i tu juz jest lepiej , od góry patrząc jest praktycznie na równo z błotnikiem , nie obyło sie oczywiscie bez dystansu załozylem 10mm bo taki miałem i było jeszcze przy nim jeszcze troche miejsca do zacisku , mysle że dystans ok 5 mm załatwi sprawe i bedzie elegancko

A czy dystans 5mm będzie miał rant centrujący ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie raczej nie , chociaz nie wiem u nas jest firma która sie specjalizyje w dystansach, dobierają każdą grubość nawet podtoczą na miejscu jesli klient sobie rzyczy inną grubość także myśle że cos dobiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fela ma otwór większy niż 57,1 to jesteś w mega komfortowej sytuacji bo dorabiasz dystans z centrowaniem pod felgę. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto no i ten silnik... :kox:

Fajne koło sobie sprawiłeś :wink: Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ja myślałem ze a6 sie kulasz hmmmm musiałem cos przespać

Widze kolejny dobry projekt w Twoich rękach elegansio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię ostatnio na rondach przed RZ, myślałem że skrętu szyi dostanę i będę chodził w kołnierzu. Kocur okropny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię ostatnio na rondach przed RZ, myślałem że skrętu szyi dostanę i będę chodził w kołnierzu. Kocur okropny :)

jaki kocur jak wszystko seria póki co :grin: kojarze bo też mi czarne b7 migneło przed oczami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emblemacik w przedni gril :wink:

itidv3bd.jpg

:hi:

Kiedyś nad nim myslałem:) ale obawiam się ze bedzie lipa ze strony optycznej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...