Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wiem czego obawiać się w tym motorze..... :mysli: jak dbasz tak masz jak ze wszystkim..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dbasz tak masz jak ze wszystkim.....
otóż to ;) pewnie chodzi o rozrzad i wtryski :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było 8,5 ale zjezdzili mnie tu i posłuchałem starszych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie jest dobrze :D :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz moda na żółte zaciski a że mi sie takie podobaja to i taki kolor też bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak z 2,8 albo 3 załadował, chociaż na 3 będzie twardo bo mam teraz tyle u siebie, ale niech inni się wypowiedzą.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile powietrza ładować w te gumy? z 2,5 ?

A ile masz na oponie? Max 2,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego dopiero teraz trafiłem na ten temat, piękna sztuka, kolor mega, wyposażenie również, niewiele zostało do rezania.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna furmanka :wink:

Poczytałem temat apropo felg i myślę że będziesz miał kłopot z założeniem tej felgi na przód jak założysz zacisk od A6 lub 6tłok brembo na przód . Ja u siebie przymierzałem tą felge pod 6 tłoko z ET 45 + dystans 10mm i niestety musiałbym dać dystans co najmniej 15 mm i tak bym musiał spiłować zacisk . Sytuacja i tak zmusiła mnie do podpiłowania zacisku pod felge OMANYT z ET 33 + dystans 5mm bo kształt felgi jest tak ujowy że nie pasuje . Wszystko by było ok gdyby np założyć tak jak ma Hamer tarcze 375 i zacisk na adapteże wtedy zacisk jest dalej od piasty i praktycznie każda dobra felga wchodzi .

A poza tym auto petarda :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj jakieś foto z przymiarki! Concave dobry:kox:

Dawaj jakieś foto z przymiarki! Concave dobry! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna furmanka :wink:

Poczytałem temat apropo felg i myślę że będziesz miał kłopot z założeniem tej felgi na przód jak założysz zacisk od A6 lub 6tłok brembo na przód . Ja u siebie przymierzałem tą felge pod 6 tłoko z ET 45 + dystans 10mm i niestety musiałbym dać dystans co najmniej 15 mm i tak bym musiał spiłować zacisk . Sytuacja i tak zmusiła mnie do podpiłowania zacisku pod felge OMANYT z ET 33 + dystans 5mm bo kształt felgi jest tak ujowy że nie pasuje . Wszystko by było ok gdyby np założyć tak jak ma Hamer tarcze 375 i zacisk na adapteże wtedy zacisk jest dalej od piasty i praktycznie każda dobra felga wchodzi .

A poza tym auto petarda :thumbup1:

zacisk bedzie ori s4 345 /300 także dystanse beda 15 mm juz mierzyłem , w wieksze zaciski nie chce sie juz bawic bo na zime zakladam 17 i pozniej znowu zmiana felg opon itd tak ma dydo u siebie i tez dawal male dystanse zeby nie obcierały , bedzie dobrze ;)

akjam , przymiarki póki co nie bedzie bo najpierw musze gwint założyć a narazie w b6 musze pare pierdółek pokończyć jak bedzie gotowe to b7 idzie pod nóż a dwóch aut nie uziemie bo mi potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...