Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też nie wiem czego obawiać się w tym motorze..... :mysli: jak dbasz tak masz jak ze wszystkim..... :)

Opublikowano
  • Autor

jak dbasz tak masz jak ze wszystkim.....
otóż to ;) pewnie chodzi o rozrzad i wtryski :wink:
Opublikowano

:yes2:

Opublikowano
  • Autor

ja już spakowany , jutro na te laczki jade gumy założyc :banan:

j8okd54n.jpg

Opublikowano

Dobra wklęsłość :kox:

Opublikowano
  • Autor

no było 8,5 ale zjezdzili mnie tu i posłuchałem starszych :decayed:

Opublikowano

Słitaśne kółko :dancing:

Opublikowano

Łooo panie jest dobrze :D :good:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

a teraz moda na żółte zaciski a że mi sie takie podobaja to i taki kolor też bedzie :wink:

Opublikowano

:kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

ile powietrza ładować w te gumy? z 2,5 ?

Opublikowano

Ja bym tak z 2,8 albo 3 załadował, chociaż na 3 będzie twardo bo mam teraz tyle u siebie, ale niech inni się wypowiedzą.......

Opublikowano

ile powietrza ładować w te gumy? z 2,5 ?

A ile masz na oponie? Max 2,8

Opublikowano
  • Autor

fakt qrde nie patrzylem :thumbup1:

Opublikowano

Nie wiem dlaczego dopiero teraz trafiłem na ten temat, piękna sztuka, kolor mega, wyposażenie również, niewiele zostało do rezania.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przepiękna furmanka :wink:

Poczytałem temat apropo felg i myślę że będziesz miał kłopot z założeniem tej felgi na przód jak założysz zacisk od A6 lub 6tłok brembo na przód . Ja u siebie przymierzałem tą felge pod 6 tłoko z ET 45 + dystans 10mm i niestety musiałbym dać dystans co najmniej 15 mm i tak bym musiał spiłować zacisk . Sytuacja i tak zmusiła mnie do podpiłowania zacisku pod felge OMANYT z ET 33 + dystans 5mm bo kształt felgi jest tak ujowy że nie pasuje . Wszystko by było ok gdyby np założyć tak jak ma Hamer tarcze 375 i zacisk na adapteże wtedy zacisk jest dalej od piasty i praktycznie każda dobra felga wchodzi .

A poza tym auto petarda :thumbup1:

Opublikowano

Dawaj jakieś foto z przymiarki! Concave dobry:kox:

Dawaj jakieś foto z przymiarki! Concave dobry! :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przepiękna furmanka :wink:

Poczytałem temat apropo felg i myślę że będziesz miał kłopot z założeniem tej felgi na przód jak założysz zacisk od A6 lub 6tłok brembo na przód . Ja u siebie przymierzałem tą felge pod 6 tłoko z ET 45 + dystans 10mm i niestety musiałbym dać dystans co najmniej 15 mm i tak bym musiał spiłować zacisk . Sytuacja i tak zmusiła mnie do podpiłowania zacisku pod felge OMANYT z ET 33 + dystans 5mm bo kształt felgi jest tak ujowy że nie pasuje . Wszystko by było ok gdyby np założyć tak jak ma Hamer tarcze 375 i zacisk na adapteże wtedy zacisk jest dalej od piasty i praktycznie każda dobra felga wchodzi .

A poza tym auto petarda :thumbup1:

zacisk bedzie ori s4 345 /300 także dystanse beda 15 mm juz mierzyłem , w wieksze zaciski nie chce sie juz bawic bo na zime zakladam 17 i pozniej znowu zmiana felg opon itd tak ma dydo u siebie i tez dawal male dystanse zeby nie obcierały , bedzie dobrze ;)

akjam , przymiarki póki co nie bedzie bo najpierw musze gwint założyć a narazie w b6 musze pare pierdółek pokończyć jak bedzie gotowe to b7 idzie pod nóż a dwóch aut nie uziemie bo mi potrzebne ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.