Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przetarta pokrywa zaworów


Robozz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) koledzy co sadzicie o tym zestawie http://allegro.pl/zestaw-napinacz-lancuch-uszczelki-audi-vw-1-8t-ory-i5107343044.html Pisałem z gościem i mówił ze kupują napinacze od producenta i stąd ta cena, rzekomo od 3 lat nie mieli reklamacji tak pisał, ale jak wiadomo papier przyjmie wszystko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinol,jak większośc na allegro,stara gadka sprzedawcy że nie mieli reklamacji,wszyscy sprzedawcy tak mówia żeby tylko naciągnąc klienta na zakup,to że jest pudełko z logoVW/AUDI niewiele znaczy,pewnie w rzeczywistości po zakupie przyjdzie w zupełnie innym pudełku,to już lepiej zakupic napinacz Maxger,przynajmniej jest na niego dwa lata gwarancji,ewentualnie jak kogoś stać to ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Audi otworzyło fabrykę części w Chinach , ja nie dawno zmieniałem rozrząd na oryginalnych częściach w serwisie audi na rolce napinającej było made in China .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwne dla czego w serwisie napinacz kosztuje ponad 2000tyś,a niby za oryginał na allegro liczą sobie po 500zł?,napewno te niby oryginały z allegro nie są z tej samej fabryki co te z ASO,z resztą sama trwałośc tych z allegro mówi sama za siebie,wystarczy poczytać na forum.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie twierdzę ze to oryginalny napinacz piszę tylko ze oryginalne części są też produkowane w Chinach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego badziewia ja już 2 razy wymieniałem na chinola i w końcu zebrałem kasę kupiłem ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten napinacz MAXGEAR to też chinol ? Któryś z kolegów ma coś takiego założone? Gdzie ewentualnie można go dostać?

Edytowane przez Robozz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie zamontowany Maxger,kupiłem go za 400zł,dwa lata gwarancji,na razie 36tyś przejechane i jest ok,nie chce tu nic zachwlać,bo profilaktycznie zakupiłem już używke na zapas,z racji na moje duże przebiegi,ale mysle że dla tych co robią po 10tys rocznie to niezły kompromis,zwłaszcza jak ktoś umie sobie jeszcze sam wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że pierwsze słysze żeby INA robiła taki napinacz,ja przynajmniej się nie spotkałem,ale możliwe że gdzieś są do kupienia,może kolega marcinch001 podpowie gdzie można go dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widzaiałem marki INA jak znajdę to wrzucę poniżej link do napinacza mozliwe ze oryginalny

http://www.pompapaliwa.pl/napinacze-lancucha-i-paska-rozrzadu/3001-napinacz-lancucha-rozrzadu-vw-audi-skoda-seat-058109088h-058109088d-058109088e-058109088k.html


Nr części 058109088K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś ten napinacz INA ?
Jesli wiedzialbym ze wytrzyma tak długo jak oryginał to mógłbym odżałować te 1400zł
Bo w ASO to juz przesada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś ten napinacz INA ?

Jesli wiedzialbym ze wytrzyma tak długo jak oryginał to mógłbym odżałować te 1400zł

Bo w ASO to juz przesada ....

Nie napisałem ze to jest INA znalazłem tylko taki jak narazie ale gdzieś widziałem w jakimś sklepie napinacz INA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...