Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie


bogus096

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Chciałbym poinformować że w serwisach Audi jest akcja wymiany wadliwych pompowtryskiwaczy trzeba zadzwonić do serwisu i podać nr, VIN.Akcja obejmuje samochody Audi i Wolkswageny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś a powiedz mi czy Tobie wymieniali w BRB czy tylko wiesz, że jest akcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja dzwoniłem do Rzeszowa potwierdzili że jest taka akcja ale po sprawdzeniu okazało się że u mnie nie podlegają wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na tej podanej stronce.

Mój AWX z 2003 roku nie podlega tej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam niemievkiego :/

wklep vin i enter , do czego tutaj znać niemiecki???

Poza tym są już tematy dotyczące akcji serwisowej na pompki piezo i cewki więc nie widzę sensu ciągnięcia kolejnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tablecie aktualnie i jakas lipa chyba dlatego. Zajrze z kompa wieczorem to ogarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/weitere-informationen/layer/rueckrufaktionen.html na tej stronie kiedyś sprawdzałem B6 i niby nie było akcji serwisowej na cewki zadzwoniłem do aso i kazali przyjechać wymienili 3 cewki na jednej głowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybaczcie ale jak ktoś ma auto 2001 czy 2002 i leci sprawdzać czy jest akcja na jego pd-ki to ma ... problemy w domu chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybaczcie ale jak ktoś ma auto 2001 czy 2002 i leci sprawdzać czy jest akcja na jego pd-ki to ma ... problemy w domu chyba.

A niby dlaczego? 2 lata temu w Vectrze 03 wymieniali mi sprezyne od recznego w ramach akcji serwisowej, wiec nie widze nic dziwnego. Poza tym kto leci? Wklepac VIN czy copy/paste to chwila :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jednak różnica miedzy spreazynka a pd... Ta pierwsza nikogo nic nie kosztuje a sama jakoś specjalnie się nie zużywa itd. Była wadliwa i podlegała wymianie. Z pominięciem nieslawnych pompek piezo to z pompowtryskiwaczami nie ma problemów natury konstrukcyjnej/wykonawczej. Problemy wynikają ze zużycia. Większość z nad jeździ juz leciwymi autkami i powinna sobie dac z tego sprawę, ze nikt nie wymieni za free czegoś co po prostu zużyliscie. Równie dobrze można by oczekiwać akcji na wahacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...