Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amorki BILSTEIN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy jest ktoś na forum używający Bilstein'a B4, B6, B8 ?

Chodzi mi wyłącznie o komfort z tego co się dowiedziałem B6 i B4 mają ten sam skok a różnica ogromna. Nie chce nic obniżać, utwardzać ma być seria (może inaczej max wygoda i komfort).

Proszę o jakieś sugestie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czy jest ktoś na forum używający Bilstein'a B4, B6, B8 ?

Chodzi mi wyłącznie o komfort z tego co się dowiedziałem B6 i B4 mają ten sam skok a różnica ogromna. Nie chce nic obniżać, utwardzać ma być seria (może inaczej max wygoda i komfort).

Proszę o jakieś sugestie.

kolego tylko B6 ! to zupelnie inna jazda, b4 to zwykly zamiennik oryginalu na cienkie sztycy, b6 jest na grubej ladze i w technice up side down

Opublikowano
  • Autor

OK dzięki więc rozumiem że na takich latasz i jest jakaś różnica w komforcie ? Bo z tego co wyczytałem to wszędzie piszą B6 sport czyli co są twardsze ?

Nie chce nic na chilę obecną zmieniać mam 1BA i nie powiem ale całkiem komfortowo się lata (mam kilka aut na glebie i szczerze mam już to w d... ciągle patrzeć uważać - fajnie wygląda i trzyma auto nic poza tym)

Edytowane przez kam2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

OK dzięki więc rozumiem że na takich latasz i jest jakaś różnica w komforcie ? Bo z tego co wyczytałem to wszędzie piszą B6 sport czyli co są twardsze ?

Nie chce nic na chilę obecną zmieniać mam 1BA i nie powiem ale całkiem komfortowo się lata (mam kilka aut na glebie i szczerze mam już to w d... ciągle patrzeć uważać - fajnie wygląda i trzyma auto nic poza tym)

Witam, kolego czy zmieniłeś już amorki, bo sam się głowie czy do 1BA zakładać B6?

Opublikowano
  • Autor

Przez kilka dni miałem założone B6 od kumpla moje spostrzeżenia: duużo lepiej na zakrętach, charakterystyczne bujanie odeszło zrobiło się troszkę bardziej sztywno ale nawet komfortowo (różnica jest spora zwłaszcza że to były B6 z przebiegiem może 300km a moje mają po około 60%) w każdym razie założyłem dalej stare wysłużone i wciąż szukam czegoś jak najlepszego względem serii w kierunku jej poprawy oczywiście.

Myślę jeszcze spróbować 1BE i wtedy podejmę decyzję zwłaszcza że 17" będzie chyba lepiej się prezentować.

Edytowane przez kam2

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Miałem amory bilsteiny i spreżyne HR -35 i rzeczywiscie było trochę twardo teraz jeżdże na gwincie KW i jest lepiej (komfortowo)

Opublikowano

A jakie polecicie amorki na tył do przedlifta pod 1BE? :) Jakieś inne? :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miałem amory bilsteiny i spreżyne HR -35 i rzeczywiscie było trochę twardo teraz jeżdże na gwincie KW i jest lepiej (komfortowo)

to przez sprężynę było Twardo, a nie przez amor.

Bilstein sprawia że auto jest dużo bardziej sprężyste i dużo lepiej tłumi i wybiera wszystkie nierówności.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.