Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ta rura moze byc przyczyna..


st4yKool

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Mam problem z ogrzewaniem i dzisiaj macajac weze zauwazylem dziwnie zagieta rure.. ktos wie co to moze byc? I czy takie zagiecie jest "zdrowe", bo wyglada tragicznie.. Moze mechanior ktory mi wymienial termostat cos spier****...

96cb613f50af368bgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż nie może być załamany ,bo w ten sposób ogranicza przepływ płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko lekko wyprostowalem waz nagle zaczelo grzac.. jak znowu sie zalamal pod wplywem drgan i wpadl nizej to ogrzewanie zniknelo.. partacz jakis ehh no nic, trzeba to ogarnac bo jazda bez ogrzewania w taka pogode to dramat totalny..

Kojarzy ktoś może która to może być rura, z tych na rysunku: http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2001-8e-1-000-001-8e-5-400-000-26132-auxiliary-heater/ ?

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole po co masz tam ten przewód. Czy miales kiedys zamontowane webasto? W samochodach bez webasta ten przewod jest inaczej poprowadzony. A u Ciebie wyglada tak jakby ktos wyjął webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole po co masz tam ten przewód. Czy miales kiedys zamontowane webasto? W samochodach bez webasta ten przewod jest inaczej poprowadzony. A u Ciebie wyglada tak jakby ktos wyjął webasto.

Auto mam hmm 3 tygodnie.. I dokladnie na to wychodzi, ze ktos wymonotowal webasto zanim auto do mnie trafilo.

nie zwrocilem uwagi na to przy kupnie, bo o dziwi w kodach wyposazenia nie bylo webasto... :/

Pytanie, czy jeżeli już ktos mi to webasto uprowadził, ktoś może mi podpowiedzieć jaką rurę kupić, żeby to idityczne zagięcie wyeliminowac?

Dzieki..

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...