Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka air bag fotela po skasowaniu bład powraca


AAntoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem jakiś czas temu zapaliła mi się kontrolka air bag fotela skasowałem błąd i od tamtego czasu co zapale auto po 7-10min zapala się ponownie dość dziwne i nie ma znaczenia czy siedzę w aucie czy nie proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kostki pod fotlem może coś sie poluzowało jak sprzątałeś auto lub ktoś może fotel przestawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprawdzone kostki wszystkie poodciskałem odpaliłem auto i po ok 7 min zapala się błąd


no sprawdzone kostki wszystkie poodciskałem odpaliłem auto i po ok 7 min zapala się błąd


Czy jest to możliwe ze ktoś mi kiedyś kasował błędy i i zmienił przyuczenie vinu air bag ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dzisiaj podlacze kompa i sprawdze dokladnie co pisze a co do kostki to ktora ta w podlodze zolta czy ta centralnie pod fotelem zolta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz obie. Ja mialem problem z ta pod siedziskiem ale wiekszosc przypadkow dotyczy tej w podlodze.

Wysłane z mojego LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec dzisiaj podłacze kompa po południu ale narazie wiem tyle ze kontrolka włacza sie po 9,5min a ta od napinacza pasów to ta fioletowa od naboju??


No to wszystko jest już zrobione musiałem przyuczyć VIN air bag a także klimatronika i kierownicy i jest wszystko ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...