Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, jak w temacie, strasznie mnie wkurza to ,ze audi zawsze pali mi po 2-3 sekundach,zamierzam postawic auto do warsztatu na przeglad silnika a w szczegolnosci pompy wtryskowej,moja prosba- to wymienienie potencjalnych powodow nieprawidlowego(zbyt poznego) uruchamiania silnika,chce wszystko sprawdzic

druga kwestia to w jaki sposob ustawia sie kat wtrysku, jakie sa przyzcyny jego zlego ustawienia i objawy

z gory dzieki za inormacje

Opublikowano

Aaaaa świece żarowe jak się czują?

Ja też w pierwszym odruchu myślałem o kącie wtrysku, a przyczyną były "żarówki" :)

Opublikowano

pompa,kat wtrysku,zła dawka rozruchowa,aku,i inne :diabelek:

zapnij vaga :one:

Opublikowano
witam, jak w temacie, strasznie mnie wkurza to ,ze audi zawsze pali mi po 2-3 sekundach,zamierzam postawic auto do warsztatu na przeglad silnika a w szczegolnosci pompy wtryskowej,moja prosba- to wymienienie potencjalnych powodow nieprawidlowego(zbyt poznego) uruchamiania silnika,chce wszystko sprawdzic

druga kwestia to w jaki sposob ustawia sie kat wtrysku, jakie sa przyzcyny jego zlego ustawienia i objawy

z gory dzieki za inormacje

zapnij Vag'a odczytaj wartośś kata wtrysku i bedziey dalej dzialac ....

nikt tutaj nie posiada kryształowe kuli ;)

Opublikowano
witam, jak w temacie, strasznie mnie wkurza to ,ze audi zawsze pali mi po 2-3 sekundach,zamierzam postawic auto do warsztatu na przeglad silnika a w szczegolnosci pompy wtryskowej,moja prosba- to wymienienie potencjalnych powodow nieprawidlowego(zbyt poznego) uruchamiania silnika,chce wszystko sprawdzic

druga kwestia to w jaki sposob ustawia sie kat wtrysku, jakie sa przyzcyny jego zlego ustawienia i objawy

z gory dzieki za inormacje

zapnij Vag'a odczytaj wartośś kata wtrysku i bedziey dalej dzialac ....

nikt tutaj nie posiada kryształowe kuli ;)

A która grupa w blokach pomiarowych dotyczy kąta wtrysku?

Opublikowano

pablo78:

[select]

[01- Engine]

[04 - Basic Settings]

Obserwujemy pozycję 2, powinna wartość się mieścic w odpowiednich granicach.

Można użyć pluginu tdi timing.

Opublikowano

Obserwujemy pozycję 2, powinna wartość się mieścic w odpowiednich granicach.

powinno byc w granicach 49-54 ....

Opublikowano
  • Autor

pompa,kat wtrysku,zła dawka rozruchowa,aku,

.....rozrusznik(bendix)...

Opublikowano

pompa,kat wtrysku,zła dawka rozruchowa,aku,

.....rozrusznik(bendix)...

rozumiem ze to było przyczyna .... :?:

Opublikowano
.....rozrusznik(bendix)...

Ale jaki ma to związek z odpalaniem na dotyk :?:

Opublikowano
pompa,kat wtrysku,zła dawka rozruchowa,aku,
rozrusznik
,

stacyjka, to może być dla niektórych absurdem, ale u ojca w VW Sharanie to było przyczyną .

Opublikowano
Ale jaki ma to związek z odpalaniem na dotyk

wiesz mi ma.ja tak mialem w golfie 4 i wymiana rozrusznika pomogla.byl uszkodzony elektrycznie i w trakcie pracy pobieral za duzo pradu a do kompa dostawalo sie przez to za malo i zle paił :one:

Opublikowano
Ale jaki ma to związek z odpalaniem na dotyk

wiesz mi ma.ja tak mialem w golfie 4 i wymiana rozrusznika pomogla.byl uszkodzony elektrycznie i w trakcie pracy pobieral za duzo pradu a do kompa dostawalo sie przez to za malo i zle paił :one:

Ale bendix to co innego. ;)

Opublikowano

kawał druta podłącz do terminala + na akumulatorze, a drugi koniec do świecy. Powinno zaiskrzyć.

Możesz sprawdzić też omomierzem pomiędzy końcówka świecy, a obudową. Powinno wskazać 0,5Ω ... 1,5 Ω

Opublikowano
pablo78:

[select]

[01- Engine]

[04 - Basic Settings]

Obserwujemy pozycję 2, powinna wartość się mieścic w odpowiednich granicach.

Można użyć pluginu tdi timing.

A jest inny sposób w którym za pomocą vaga można sprawdzic kąt. Niestety ja mam wersję programu 409.1 w której ta funkcja jest nieaktywna :zly:

Opublikowano
pablo78:

[select]

[01- Engine]

[04 - Basic Settings]

Obserwujemy pozycję 2, powinna wartość się mieścic w odpowiednich granicach.

Można użyć pluginu tdi timing.

A jest inny sposób w którym za pomocą vaga można sprawdzic kąt. Niestety ja mam wersję programu 409.1 w której ta funkcja jest nieaktywna :zly:

nie .... poprostu masz nie pełną wersje Vag'a ..... ;)

(uprzedzam Twoje nastepne pytanie .... na forum nie prowadzimy rozmów o nielegalnym/pirackim sofcie ... ;) )

Opublikowano
pablo78:

[select]

[01- Engine]

[04 - Basic Settings]

Obserwujemy pozycję 2, powinna wartość się mieścic w odpowiednich granicach.

Można użyć pluginu tdi timing.

A jest inny sposób w którym za pomocą vaga można sprawdzic kąt. Niestety ja mam wersję programu 409.1 w której ta funkcja jest nieaktywna :zly:

nie .... poprostu masz nie pełną wersje Vag'a ..... ;)

(uprzedzam Twoje nastepne pytanie .... na forum nie prowadzimy rozmów o nielegalnym/pirackim sofcie ... ;) )

Wiem, przekonałem się. Pre_pl już nie raz o tym wspominał.

Opublikowano
kawał druta podłącz do terminala + na akumulatorze, a drugi koniec do świecy.

Mój 1Z odpala na dotyk jak do tej pory, ale ma takie wachnięcie na początku. Chciałem dzisiaj sprawdzić świeczki. Są na nich gumowe fajeczki. Moje pytanie brzmi: te fajeczki się zdejmuje ciągnąc do góry czy może odkręca czy jeszcze coś innego :?: Siedzą dosyć sztywno i nie chciałem czegoś urwać podczas ciągnięcia więc proszę o radę.

[ Dodano: 27-01-2007, 15:10 ]

Już otrzymałem informację od Pikusia i wiem, że wyciąga się do góry. Serdecznie dziękuję :564:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.