Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta


BF10

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż założyłem centralkę 8D0 862 257 E (poprzednia 8L0 862 257 E) ze scyzorykiem :) Wszystko pięknie działa tylko brakuje mi migania kierunków przy otwieraniu/zamykaniu samochodu :) Jak mogę to zrobić? :)

Moja A4 B5 z końca 1996 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/?hl=+centralny%20+zamek


znajdujesz kostkę z kablami lutujesz w odpowiednie piny kable i ciągniesz do pompki centralnego zamka w bagażniku. Tam wpinasz się w kostkę A pod pin 2 i 3. bez różnicy w jaki bo i tak migają one na raz.


http://www.digakom.de/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Tylko nie wiem czy tak samo się ma do tego moja oryginalna pompka :) Ja zmieniłem samą pompkę :) Jak to wygląda w moim przypadku? :)

Jakieś kabelki muszę ze sobą połączyć? Sory za moją niewiedzę, ale nie jestem dobry w elektryce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko o punkt 4 w opisie co Ci wysłałem. w tej kostce są kable od kierunkowskazów najprościej jest wziąć próbówkę i włączyć kierunkowskaz.raz lewy później prawy i przyłożyć przóbówkę.jak znajdziesz te kable to się w nie wlutowujesz i ciągniesz dwa przewody do bagażnika do pompki. w drugim linku masz opis pinów. więc te przewody co przeciągnąłeś do bagażnika wpinasz w pin 2 i 3 w kostce A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) No musi działać :D Jak znajdę troszkę wolnego czasu to będę działał :D

A gdzie dokładnie ta kostka z kablami ? :D Mam trochę czasu, pogrzebałbym sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej pompce powinno dać się zmienić kodowanie VAGiem aby aktywować potwierdzenie kierunkami bez ciągania kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ? :D na jakiej zasadzie ? :D ta pompka jest jakaś inna od wszystkich ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki po 1 lifcie od 97 roku w górę mają możliwość zmiany z poziomu komputera serwisowego kodowania, dzięki czemu włączasz lub wyłączasz dostępne funkcje. Jest gdzieś na forum podwieszony temat odnośnie kodowania sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki za info :D fajnie by było gdybyś podesłał mi te kodowanie :D jeśli wiesz gdzie to jest :D


Wie ktoś gdzie mogę to znaleźć? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki za info :D fajnie by było gdybyś podesłał mi te kodowanie :D jeśli wiesz gdzie to jest :D

Wie ktoś gdzie mogę to znaleźć? :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3403-kodowanie-sterownikow-w-audi-a4-b5-1995-2001/

Do ciągu cyfr swojego kodowania, które masz dodajesz 4096 (zamykanie) i 512 (otwieranie), sumę tych 3 wartości wklepujesz jako nowe kodowanie.

Edytowane przez majkel_majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;)

Jak sprawdzić czy mam Cana ? Bez tego włączę ?


Mam A4 B5 sedan z 1996 roku z grudnia ;)

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN w aucie do niczego nie jest potrzebny, jeżeli pompka jest podpięta jak należy łacznie z linią K to połączysz się ze sterownikiem i zmienisz kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pompkę aktualnie 8D0 862 257 E , zmieniając ją tylko zmieniłem kostki ze starej ;)


przełożyłem 3 kostki wpinając je w te same miejsca co w starej + 2 przewody gruby i cienki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę teraz znaleźć u siebie kogoś kto ma ten program i mi zmieni kodowanie :D Dzięki za pomoc ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...