Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratki :wink: Zazdroszczę zegarów bardzo ładnie się prezentują z ramką w piano :kox: Poza tym autko się świetnie prezenci :kox:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Gratki :wink: Zazdroszczę zegarów bardzo ładnie się prezentują z ramką w piano :kox: Poza tym autko się świetnie prezenci :kox:

Podziękował Kolego :) fajnie że się podoba i Twoje też robi robotę :D Ramki w piano są ok polecama. Nie wiele a znacznie podnosi estetykę

________________________________________________________________________________________________________________________

A dziś przyszedł komplet poliftowych pstryćków elektryćków :P do szyb z przełącznikiem pod składane lustra. Razem z rączką i przyciskiem klapy.

Tak że chcąc nie chcąc motywacja jest na dalszą rozbudowę :decayed:

DSC02296.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No w końcu już niedlugo klappa elektućku wskoczy i bedzie miazga a moja furmanka bedzie tylko wstydliwie mogla stac w cieniu z boku ;)

Opublikowano
  • Autor

Ty to mnie lubisz wnerwiać :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie ze PL jest w zegarach :hi:

Jak by nie było to Twoja zasługa :)

Dzięki za namiary i moda.

Opublikowano

Powiedz mi masz ją cały czas na zawieszeniu 1BV ? czy podmieniałeś jakieś sprężyny ?

Opublikowano
  • Autor

1BV nic nie zmieniałem

Opublikowano

Ty to mnie lubisz wnerwiać :)

Jaaa ale czem ?? :D

Opublikowano
  • Autor

Ty to mnie lubisz wnerwiać :)

Jaaa ale czem ?? :D

Sam ma koxa i się śmieje z bidy kolegi :P

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Ty to mnie lubisz wnerwiać :)

Jaaa ale czem ?? :D

Sam ma koxa i się śmieje z bidy kolegi :P

gdzie tam koxa... tylko jak będziesz robił klappe to warto by i kamere odrazu strzelić ... :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Ty to mnie lubisz wnerwiać :)

Jaaa ale czem ?? :D

Sam ma koxa i się śmieje z bidy kolegi :P

gdzie tam koxa... tylko jak będziesz robił klappe to warto by i kamere odrazu strzelić ... :D

A co przy tak zwanej okazji wymiany PDC (dokladany przod) i kładzenia instalacji na przód można by jeszcze położyć ? kamera ? czy coś podobnego ??

Opublikowano

Drive select :)

Opublikowano

ACC :naughty:

Opublikowano

ACC :naughty:

ADS już w sumie wsadzony.

ACC - troszke przeróbka zegarów mnie słabi - a nie ma mi kto tu tego zrobić :(

Przepraszam za OT w Twoim temacie.

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

ACC :naughty:

ADS już w sumie wsadzony.

ACC - troszke przeróbka zegarów mnie słabi - a nie ma mi kto tu tego zrobić :(

Przepraszam za OT w Twoim temacie.

Krystek i tak nie wie o czym mówimy to się nie obrazi bo się nauczy przy okazji :D:P

Opublikowano
  • Autor

Pierniczkowi znów się żart wyostrzył, widzę :D:P

Opublikowano

ACC :naughty:

ADS już w sumie wsadzony.

ACC - troszke przeróbka zegarów mnie słabi - a nie ma mi kto tu tego zrobić :(

Przepraszam za OT w Twoim temacie.

Krystek i tak nie wie o czym mówimy to się nie obrazi bo się nauczy przy okazji :D:P

Pierniczkowi znów się żart wyostrzył, widzę :D:P

:thumbup1:

Opublikowano

hehe o żesz ja Cie pierniczę :D :D

specjalnie dokuczam (jak to mówi moja mała księżniczka) :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.