Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Gibons napisał:

hehe no tak źle napisałem Krystku :P

Tak nie zmieniałem nadkoli. I naprawdę jeżeli nie zależy komuś na poliftowych. Nie widzę najmniejszego sensu zmieniać. 

Nic nie przyciera czy jakoś nienaturalnie odstaje itp.

To samo tyczy się sprysków. Jak nie zmieniasz pasa to pod zderzak sline stare pasują i normalnie się wysuwają.

Prawdopodobnie pod C+ trzeba by coś podszlifować. 

Opublikowano

hmm to dobra wiadomość w sumie :) czyli generalnie blotniki lampy i maska + zderzak ? a powiedz mi jak pas zostawiasz to ten styropian pasuje ? pod zderzakiem ?

Opublikowano
  • Autor

Nie pasuje bo belka alu. też jest do wymiany i ma inny kształt. Prócz tego jest jeszcze lista części które najlepiej kupić w ASO. 

Opublikowano

Z innej beczki. Powiedz mi co masz za sprzęgło że ci się nie ślizga przy takim niutku?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Ruby napisał:

Z innej beczki. Powiedz mi co masz za sprzęgło że ci się nie ślizga przy takim niutku?

Seria jeszcze od nowości nie ruszane 

Też się dziwię że tyle wytrzymuje :decayed:

Ostatnio rozmawiałem z kolegą który ma też CAHA jeszcze w serii i nalotu ma ponad 250k. Tak samo jak u mnie pierwsze lata użytkowania auta robiło przebiegi autostradowe po 60k rocznie. Myślę że między innymi przez to sprzęgło tak długo wytrzymuje.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No u mnie jest 230000km i tez sprzęgło seria. Silnik Caha. Czasami tylko przy ruszaniu szarpnie a tak to bez lipy

Opublikowano
  • Autor

No to masz Kolego praktycznie ten sa przebieg co ja. Umnie prawie 229k z czego ostatnie 50k z wirusem. I jak narazie bez uślizgu.

Opublikowano

Kristiano powiedz mi miałeś jakieś problemy z dystansami ? bo znalazłem dobrą felgę ale musiałbym włożyć dystans 13mm i zastanawiam się czy są jakieś wady zastosowania dystansów. Jak przy większej prędkości ? zero bicia ? czy nie rozpędzasz się za bardzo na zimówkach ?

Opublikowano
  • Autor

Dystanse kupiłem jak większość na forum z Dystom.pl i mogę śmiało Ci je polecić.

Zero bicia. Dystans bardzo pasownie siedzi na pieście. To samo jeżeli chodzi o osadzenie felgi na kołnierzu. U mnie są może nie największe ale już spore z przodu 20mm i tył 25mm. Miałem je dopiero sezon i nic nie zauważyłem niepokojącego. Nawet przy jeździe w granicach 200km/h. Tak że jak pewnie potrzebujesz 10mm max 15mm tym bardziej będzie ok.

Śruby też dają z wytrzymałością 10.9

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

no no powiem Ci że efekt końcowy pod maską na wielki plus :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, majty2009 napisał:

no no powiem Ci że efekt końcowy pod maską na wielki plus :)

Dzięki 

 

 

Opublikowano

chłopak robi dobrą robote

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Patryk :hi:

Opublikowano

nie było mnie tu chwilę a ten już nagrzebał :wink:

Pieknie panie mało d*pa nie pęknie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, andynl napisał:

nie było mnie tu chwilę a ten już nagrzebał :wink:

Pieknie panie mało d*pa nie pęknie :thumbup1:

Łoooo Panie ... Ty żyjesz :decayed:

Gdzieś był ja Cię nie było ?

A bo jak zaczynałem temat to sugerowałeś że takie mieszanie przodu z tyłem to taki miszmasz, ni pies ni wydra 

I wziąłem to sobie do siebie...:tongue:

Opublikowano

Żyje co mam nie żyć :wink: po prostu złapałem innego bakcyla, bardziej dwukołowego :grin:

Dobrze że wziąłeś sobie do siebie teraz autko wygląda jak się patrzy :D

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem że hulajnoge teraz szlifujesz :ad:

Opublikowano

Kupuj bo chcę na większy zmienić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Miałem podobną popierdułke :tongue: tyle że skuter. Piaggio też 125cm.  Całkiem przyjemnie się tym jeździło. I tuż przed tym jak weszła ta ustawa pozwalająca jeździć na kat. B go sprzedałem :huh:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Automatyczna klapa bagażnika 

 

 

 

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.