Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ah u mnie też brakuje tej klapy Ale cały czas się zastanawiam czy wydać na to 3 tys?

Opublikowano

Ale to nie elektryczna ;) wiec nie trzeba 3 koła ;) jak sie zamyka ciezko ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

Ah u mnie też brakuje tej klapy Ale cały czas się zastanawiam czy wydać na to 3 tys?

DSC03281.jpg

To nie kosztuje 3 tyś... :P

...ale i nie jest elektryczną klapą bagażnika ;)

Opublikowano

Pomocny gadżet i co ważne że tani. Polecam zestaw z niebieskimi sprężynami.  Zielone działają tylko przy plusowej temperaturze. Jak przyjdą mrozy to osłabienie siłownik i zielona sprężyna nie podniesie klapy.

 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, jacek70 napisał:

Pomocny gadżet i co ważne że tani. Polecam zestaw z niebieskimi sprężynami.  Zielone działają tylko przy plusowej temperaturze. Jak przyjdą mrozy to osłabienie siłownik i zielona sprężyna nie podniesie klapy.

 

Długo masz to już u siebie ?

Opublikowano

Prawie dwa lata 

 

Opublikowano

Prawie dwa lata   .

 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, jacek70 napisał:

Prawie dwa lata 

 

I co wszystko ok z klapą ? 

Czytałem opinie że te siłownik potrafią wygiąć klapę 

Przyglądałem się jak to się zamyka umnie i raczej zamknięcie klapy nie wymaga jakiejś dużo większej siły 

Opublikowano

a gdzie kupić z niebieskimi sprężynamia? na aukcji gość ma tylko zielone...

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

a gdzie kupić z niebieskimi sprężynamia? na aukcji gość ma tylko zielone...

Zielone sa na aukcji a przysyła do b8 niebieskie 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
35 minut temu, krystian3769 napisał:

I co wszystko ok z klapą ? 

Czytałem opinie że te siłownik potrafią wygiąć klapę 

Przyglądałem się jak to się zamyka umnie i raczej zamknięcie klapy nie wymaga jakiejś dużo większej siły 

Nie wiem jak mocne są siłowniki w b8 w b6 seryjne mają 530N a trzeba zmienić na 650N + niebieskie mocniejsze sprężyny 8 chodzi , nic się nie dzieje.

Opublikowano
51 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

a gdzie kupić z niebieskimi sprężynamia? na aukcji gość ma tylko zielone...

Ja brałem u producenta⤵⤵⤵

 

Screenshot_2016-09-09-20-01-11.png

Opublikowano
  • Autor

O widzisz, to i cena była lepsza:)

Opublikowano
  • Autor

Akurat swoje ori. siłowniki zostawiłem w pracy. I nie chce robić bajek ale zdaje się że ori. mają 650Nm. 

Opublikowano
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Akurat swoje ori. siłowniki zostawiłem w pracy. I nie chce robić bajek ale zdaje się że ori. mają 650Nm. 

Ori w B8 mają 550N, do elektrycznej klapy są 450N, więc może te 650N nie zmasakruje zawiasów. Na filmie widać, że się w miarę naturalnie otwiera i nie strzela gwałtownie do góry.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, l2k2 napisał:

Ori w B8 mają 550N, do elektrycznej klapy są 450N, więc może te 650N nie zmasakruje zawiasów. Na filmie widać, że się w miarę naturalnie otwiera i nie strzela gwałtownie do góry.

Dzięki Kolego że mnie poprawiłeś, jak pisałem nie byłem pewien na 100%:huh:

Też mam taką nadzieję że nie przemaściłem z tymi siłownikami.

Chodzą całkiem ok

Dziecko nie powinno mieć problemu z dociskiem klapy tak że nie jest to jakoś bardzo ciasno.

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

a gdzie kupić z niebieskimi sprężynamia? na aukcji gość ma tylko zielone...

Coś pływają te strony  adres dałem na poprzedniej stronie. 

 

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

W b6 nic się nie dzieje a jak będzie w b8 to niestety nie wiem. Na początek możesz założyć sprężyny na ori siłowniki i zobaczysz jak będzie. 

Opublikowano
5 minut temu, krystian3769 napisał:

Dzięki Kolego że mnie poprawiłeś, jak pisałem nie byłem pewien na 100%:huh:

Też mam taką nadzieję że nie przemaściłem z tymi siłownikami.

Chodzą całkiem ok

Dziecko nie powinno mieć problemu z dociskiem klapy tak że nie jest to jakoś bardzo ciasno.

 

No to jak nie trzeba się siłować z zamykaniem to miód :) Niedroga alternatywa dla elektrycznej, bo tak naprawdę to o otwieranie chodzi, jak idziesz z siatami do auta ;)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.