Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, D4NTE napisał:

Tylko dlaczego cały grill nie jest w piano?:mellow:

 

Nie było czasu :kox:

Tak też jest spójność do kratek. Grill ma ramkę w piano a reszta czarny mat i to samo ma kratka. Front piano a plaster miodu czarny :wink:

Może się jeszcze koncepcja zmieni na coś innego :cool1:

Opublikowano

Ramka w piano robi robotę.
Żeby nie było ja Cię nie podpuszczam [emoji39]cb3e5b2fc2b422119aa3159fc97b7047.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

:grin: Nie no... bez dwóch zdań robi :decayed:

Opublikowano

Oj ryje beret ten pakiet [emoji6][emoji6]

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, xBladex napisał:

Oj ryje beret ten pakiet emoji6.pngemoji6.png

hehe no to kolejny cel przed Tobą Kuba :yes2:

Może odemnie odkupisz ?:grin:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
hehe no to kolejny cel przed Tobą Kuba :yes2:
Może odemnie odkupisz ?:grin:
Krystian uwierz że jeśli bym miał kasę i byś sprzedawał to jestem w ciągu 30min z kasą po auto.. narazie marzenia ,bo budowa ważniejsza..
Opublikowano
  • Autor
Teraz, xBladex napisał:
4 minuty temu, krystian3769 napisał:
hehe no to kolejny cel przed Tobą Kuba :yes2:
Może odemnie odkupisz ?:grin:

Krystian uwierz że jeśli bym miał kasę i byś sprzedawał to jestem w ciągu 30min z kasą po auto.. narazie marzenia ,bo budowa ważniejsza..

Znam ten ból;) wprowadziłem się we wrześniu ubiegłego roku. Tak że puki co nawet nie myślę go sprzedawać. Wykańczanie domu wykończyło mnie finansowo. A zmieniać przysłowiowy patyk na kijek to bez sensu. Tym bardziej że puki coś się modzi auto się nie nudzi :decayed:

Opublikowano

Dokładnie tak jak piszesz.. u mnie w planach pierwsze co po wprowadzeniu się do domu to kupuje A4 B8 lub A5 czy przedlift czy lift to się okaże... Co jak co ale w końcu trzeba coś ogarnąć i jakiegoś spota zorganizować bo trochę w okolicy aut z klubu już jest.. i np uderzyć do chłopaków z Rzeszowa.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Ja zgodnie z deklaracją z zeszłego roku że się pojawię na spocię w RZ dotrzymałem słowa :)

Opublikowano

Petarda!! Kozacko to wygląda. Daszek zamontowany już? Bardzo cieszy mnie ta zmiana :naughty: wiadomo z jakiego powodu :grin:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Petarda!! Kozacko to wygląda. Daszek zamontowany już? Bardzo cieszy mnie ta zmiana :naughty: wiadomo z jakiego powodu :grin:

Daszek jeszcze u lakiernika 

:grin: mnie też cieszy że organy pójdą na dobry przeszczep :wink:

Opublikowano

Gratulacje...  jest Petarda?

 

Opublikowano

DSC07215.jpg

20180312_184727.jpg

:banan: 

Jak dla mnie mega robota to co z autem robisz :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano

Pięknie kolego :naughty:

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, barca8585 napisał:

Pięknie kolego :naughty:

 

Podziękował Patryk :)

Opublikowano

No dobra nawet nawet to wygląda jako toko :) no nie powiem ze źle :P

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, amaradaar napisał:

No dobra nawet nawet to wygląda jako toko :) no nie powiem ze źle :P

Znając Twoją wylewność...

 to to samo co zayebiscie ??? :P

Opublikowano

Tak jakos mniej wiecej wlasnie dokladnie tyle :D

Opublikowano

Dobra robota, mordka znowu będzie się cieszyć przez jakiś czas :decayed: 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.