Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, D4NTE napisał:

C+ Ciemny i jasny robi niezłą robotę :ślina:
Możemy się zamienić na Kilka dni :decayed:

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Z chęcią :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, qlimazz napisał:

Świetny jest ten pakiet odmładza auto o kilka lat. Challenge mode complete... Teraz z nudów możesz kombinować jedynie ze wzorami rolek emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie 

Pasowało by jakiś swieższy wzór zapodać

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Krystian jest koks :kox:

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Ja rozumiem ze Krystian ma troche nadwagi ale zeby go tak odrazu od koksu wyzywac :D

Opublikowano
8 godzin temu, amaradaar napisał:

Ja rozumiem ze Krystian ma troche nadwagi ale zeby go tak odrazu od koksu wyzywac :D

:decayed::grin:

Opublikowano

Krystian, furmaną to już chyba nie masz zamiaru do świąt z garażu wyjeżdżać :D

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Veiru napisał:

Krystian, furmaną to już chyba nie masz zamiaru do świąt z garażu wyjeżdżać :D

Dziś po 4 tygodniach wolnego pojechałem  do pracy. Miałem jechać audi. Oczywiście zawsze jak jest czyste to musi padać :kwasny:

Także  przeprosiłem żony auto a ten tak jak piszesz niech stoi czysty do świąt :decayed:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Jest tu jakis cfaniak :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Lato wpadło ? Auto ruszyło się z garażu od ostatniego up’a ? :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Norbas napisał:

Lato wpadło ? Auto ruszyło się z garażu od ostatniego up’a ? :decayed: 

Hehe 

Ruszyło ale nie za wiele bo driver z nogą w gipsie :facepalm:

Opublikowano
5 minut temu, krystian3769 napisał:

Hehe 

Ruszyło ale nie za wiele bo driver z nogą w gipsie :facepalm:

O kutfa, no to grubo :facepalm: Prawa czy lewa ? 

Szybkiego powrotu do zdrowia ;)  

Opublikowano
  • Autor

A lato wpadło :wink:

20180404_210106.jpg

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Norbas napisał:

O kutfa, no to grubo :facepalm: Prawa czy lewa ? 

Szybkiego powrotu do zdrowia ;)  

Prawa, skręciłem staw skokowy :confused4:

Dzięki 

Opublikowano

W tej budzie 20" wygląda ja 19" :D dobre lato :P 

5 minut temu, krystian3769 napisał:

Prawa, skręciłem staw skokowy :confused4:

Dzięki 

No to ujowo...  

Zdrowiej tam ;)

Opublikowano
  • Autor

Trochę lepiej jak 16" :decayed:

Opublikowano
20 minut temu, krystian3769 napisał:

Trochę lepiej jak 16" :decayed:

Ja wczoraj wrzuciłem 20stke i cholera nie widzę różnicy mieędzy 19stką w jeździe o dziwo tez nie

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Gibons napisał:

Ja wczoraj wrzuciłem 20stke i cholera nie widzę różnicy mieędzy 19stką w jeździe o dziwo tez nie

Mówiłem Ci 

Wygląda lepiej a niema żadnej różnicy w prowadzeniu 

 

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze jedno od frontu :decayed:

20180425_102113.jpg

Opublikowano



Ja wczoraj wrzuciłem 20stke i cholera nie widzę różnicy mieędzy 19stką w jeździe o dziwo tez nie


Hehe Jak nie widać różnicy to po co przepłacać [emoji39] żarcik oczywiście [emoji111]️

Btw Autko super się prezentuje [emoji106]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cudo...bo inaczej chyba się nie da napisać..

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.04.2018 o 21:28, xBladex napisał:

Cudo...bo inaczej chyba się nie da napisać..

Bez przesady 

Toć to zwykłe A4 w TDI :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.