Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rost maska i klapa tył co sądzicie?


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie zdanie o "kontrolowanej rdzy" w B5. Interesuję mnie zrobienie w ten sposób przedniej maski i tylnej klapy (obie rzeczy do lakierowania z powodu uszkodzeń). Przeszło mi przez myśl żeby tak zrobić. Auto z podpisu w kolorze granatowym LZ5L. Koła Ronale r18 też myślę nad przemalowaniem. Wiem , że rost pasuje raczej do klasyków ale wydaje mi się , że jego mała ilość może pasować do B5. Może macie jakieś fotki?


Coś w ten deseń tylko , że sama klapa tył i maska :

http://www.directupload.net/file/d/3817/mx24d2br_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3817/wujpabv8_jpg.htm

http://rustent.norwegianforum.net/t17-panser-a4-b5-rat-look-med-sort-spar-selges

Oczywiście bez żadnych wzorków czy malowideł. Na to raczej bezbarwny co by dalej nie gniło. Wydaje mi się , że z ciemnymi kolorami wygląda to raczej ok. Co myślicie?

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? W tej chwili mam tylko jedną klapę i maskę które są na samochodzie i owszem są w oryginalnym lakierze.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi czy minęły jakoś mnie to nie interesuje. Ogólnie chodzi o efekt i czy nie będzie wiochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi czy minęły jakoś mnie to nie interesuje. Ogólnie chodzi o efekt i czy nie będzie wiochy.

Moim zdaniem będzie, jeśli już iść w rosta to auto musi leżeć jak pojebane, koła jakieś poszerzane stale w rdzy, lakier zmatowiały, wnętrze wyprute itp., a jeśli do seryjnego auta wpakujesz maskę i klape w roscie to będzie z d*py wyglądać... Ale zrobisz jak uważasz...

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy dobrze wygladaja na starym VW

ostatnio ktos na forum wspominal ze ma goly ocynk, moze warto o czyms takim pomyslec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze , że im dłużej o tym myślę tym bardziej jestem na nie. Jakiś taki impuls miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci tutaj ktoś poradził. Rost żeby wyglądał jako zamierzony i robił naprawdę wrażenie musi być dodatkiem do gleby, dużego koła itd. a tutaj to może się skończyć, że będzie wyglądało jak zardzewiałe OOOO. Też mi się rost podoba, ale strasznie gruby projekt musi być żeby osiągnąć zamierzony efekt - tak uważam, możesz się nie zgadzać :) a ta B5 bez zderzaka z drugiej fotki... bardzo fajna, ale dla mnie tylko do popatrzenia, ja bym auta w roście nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...