Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4 1,9TDI] 96r (90KM-125KM) - NOWE FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje Pierwsze Audi A4. Rok 1996, silnik 1,9 TDI 90KM ale wzmocniony do 125KM. Obniżony, alu 17'' Wolfrace Urban Racer 5, Lampy z tyłu wymienione. Niedawno go kupiłem w takim stanie. Jak wam się podoba???

Pozdrawiam wszystkich!

Audi1.jpg Audi2.jpg 1.jpg

2.jpg 3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg 7.jpg

edit by: zdeniu

Opublikowano

Bardzo fajne autko...

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładny, ładny, proszę o więcej fotek środka i opis wyposażenia.

Opublikowano
silnik 1,9 TDI 90KM ale wzmocniony do 125KM

gdzie wzmocniony ? Masz może jakiś wykres z hamowni ?

Lampy faktycznie duużo dają ;)

Opublikowano

super autko, podobaja mi sie te fele, daj cynk co dokladnie grzebniete :D

Opublikowano

nawet ciekawy felunek :a4fan:

no i widze X-TRM na szybkach :diabel:

Opublikowano

ładna bo czarna :one:

Opublikowano
ładna bo czarna

Hmm,czarna :?: Mi wygląda na granat, poprzednią taka miałem,na fotkach tez wyglądała na czarną.

No ale ładnie się prezentuję,nie ma to jak fela 17" i gleba :one:

Opublikowano

ładniutka i fajne felgi ale jakoś ten hak zawala sprawe i chyba jest na stale, mam racje :?:

Opublikowano
ale jakoś ten hak zawala sprawe i chyba jest na stale mam racje

Eee nie, chyba odkręcany jest

Opublikowano

ładny czarny wozik, dużo uroku dodają 17" :)

Opublikowano

bardzo ladne felgi, po zmianie przednich lamp na te po lifcie bedzie miodzio! biale kierunki boczne tez mozesz wrzucic :) generalnie bardzo ladne auto.

Opublikowano

autko b.ładne :) jakie masz ogumienie na felach??i czy nie jest deczko obnizona?? :)

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Wzmocnienie dotyczy chipa (jaki jest zamontowany) Autko jest GRANATOWE obniożone (czerwone sprężynki) koła to 225/45 R17 Zaraz dorobię kilka zdjęć to wrzucę, dzięki za opinie!

Opublikowano
koła to 225/45 R17

Jak kolego Ci się jeżdzi na takich kółkach. Dokładnie takie same rozmiary chcę swojej sprawić, tylko że jest pewne ale; jak z komfortem na długich trasach!!?? :D

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie ok! Nie mieszkam w mieście (może w mieście są lepsze drogi) i na moim terenie nie ma dróg dobrych, więc muszę uważać na dołki. Nie mam porównania jak ten rozmiar sprawuje się na zawieszeniu normalnym, ale na twardym nie jest źle. Jestem przyzwyczajnoy do twardego zawieszenia i nawet moja mama woli jeździć moim autkiem z twardym zawieszeniem niż audi mojego ojca z normalnym. Ale co do pytania:

1. Autko wspaniale trzyma się drogi.

2. Autko wspaniale się prezentuje.

ale:

1. Troszkę trzęsie

2. Mie ma takiego startu na początku.

Zależy kto co lubi...ja to lubię :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.