Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A to moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to moje A4

po Vectrze poliftowej wsiadlem w Audi i jest pieknie :lol:

10042760gr.th.jpg

10042782is.th.jpg

10042797tl.th.jpg

pozdrawiam

Opublikowano

Autko bardzo ladne, i bardzo bardzo sluszna decyzja ze zmiana na AUDI, oby sie dobrze sprawowalo !!

Opublikowano

Śliczne , jednak czarny kolor to jedynie słuszny , super wygląda. Pstryknij jeszcze zdjęcia środka

Opublikowano

zajo autko. to musi być lans kierować z miejsca pasażera :twisted: sam bym takie chciał :P silniczek bardzo dobry, wiem bo mam taki :)

mam pytanko czy to lusterko od strony Twojego pasażera jest takie samo jak po Twojej stronie?? i moze załatwił byś mi takie lusterko co jest po Twojej stronie najlepiej srebrne :) ?? bo mnie to małe lusterko do szału doprowadza :evil: pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
zajo autko. to musi być lans kierować z miejsca pasażera :twisted: sam bym takie chciał :P silniczek bardzo dobry, wiem bo mam taki :)

mam pytanko czy to lusterko od strony Twojego pasażera jest takie samo jak po Twojej stronie?? i moze załatwił byś mi takie lusterko co jest po Twojej stronie najlepiej srebrne :) ?? bo mnie to małe lusterko do szału doprowadza :evil: pozdrawiam

hej,

lusterka sa identyczne,

co do zalawtienia takiego lustra to ciezko, ciezko na szrocie znalesc Audi ale nigdy nie mow nigdy.Jak cos bedzie to dam znac.

wczesniej jak mialem vectre to niebylo problemu z czesciami(na szrocie stoi okolo 40) czesc ludziom na forum vectry sprzedalem pare dupereli.

mam pytanko ile pali Ci ten silnik w miescie?

na trasie Anglia Polska bratu te autko spalilo ponizej 5 litrow(oczywiscie nie szala zapewne)

serdecznie pozdrawiam

kuba

10042942ii.th.jpg

Opublikowano
mam pytanko ile pali Ci ten silnik w miescie?

no na trasie to poniżej 6 litrów schodzi. a co do miasta to koło 7litrów.

a co do lusterka to byłbym wdzięczny :mrgreen:

Opublikowano

Audi jest piekne, juz wiem ze kolor ktorego bede szukal to czarny

Opublikowano
  • Autor

czarny to straszny kolor, troche czesciej musisz autko prac

ale tak to zupelnie inaczej sie prezentuje a to przeciez 97 rok

ale mi i mojej kobiecie sie bardzo to autko podoba

serdecznie pozdrawiam

Opublikowano

autko swietnie sie prezentuje :) tylko to zdjecie wnetrza mi sie miesza :P ciezko by bylo sie przyzwyczaic :)

Opublikowano
  • Autor
autko swietnie sie prezentuje :) tylko to zdjecie wnetrza mi sie miesza :P ciezko by bylo sie przyzwyczaic :)

tez tak mowilem i kobieta tez mowila ze ciezko

ale jak jak zrobisz trase anglia Polska to zdazysz sie przyzwyczaic hihihi

a tak powaznie to jednak ineczej,im wiecej jezdzisz w anglii tym dzwiniej jest w Polsce.Zreszta czlowiek do wszystkiego sie potrafi przywyczaic i tak samo odzywczaic

ale za to lewa reka biegi czlowiek wrzuca to jest sztuka hihihi :lol:

pozdrawiam

kuba

Opublikowano
ale za to lewa reka biegi czlowiek wrzuca to jest sztuka hihihi :lol:

da rade, mnie to chłopaki w Angli od razu na Transita dali, miałem szybki kurs po Londynie, ale po tygodniu to nawet juz wyprzedzalem bez problemu :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

hahaha

oj mozna sie szybko nauczyc zwlaszcza na starym fordzie :lol:

a juz nie mowiac o londynie

piorunujaco szybki kurs

Opublikowano

a najlepsze to, że jako pomoc drogowa :), ale jak jeździłem po japoni to już był luzik, tylko migacze z wycieraczkami mają też zamienione :) i zamiast migacza włanczałem wycieraczki :mrgreen:

  • 3 lata później...
Opublikowano

super wyglada:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.