Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie świeci prawy ksenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Coś stało się z prawym ksenonem - przestał świecić, wymieniłem na nowy i dalej nic. Bezpieczniki całe. Co mogę jeszcze sprawdzić ? A jak sprawdzić czy przetwornica jest ok ? Dodam że świeci mi się na przemian kontrolka przepalonej żarówki oraz coś z poziomowaniem. co radzicie, jakiś elektryk do ogarnie czy trzeba bardziej kumatego ? A może vagiem coś mogę odczytać, tylko jak ?

Opublikowano

Zamień stronami przetwornice jeśli wyminiłeś palnik i jest to samo to wygląda że przetwornica wyzioneła ducha zamień miejscami i będziesz wiedział

Opublikowano

Uszkodzoną przetwornicę wyślij do naprawy.

http://allegro.pl/my_page.php?uid=22076574

Opublikowano
  • Autor

No i przełożyłem. Teraz to już żadna strona mi nie świeci :facepalm:

Opublikowano

skoro żadna to odpowiedź nasuwa się sama...

Opublikowano
  • Autor

No tak padły przetwornice przez żarniki.

Opublikowano

Czyżbyś włożył podróby palników ?

Jeśli tak to się nie dziwię.

Oj to teraz poleci z portfela.

Opublikowano
  • Autor

Hmm,były Philipsa. No poleci, poleci.

Opublikowano

Często padają przetwornice po wymianie palników nawet na oryginalne.

Opublikowano

czemu tak się dzieje że siadają przetwornice po wymianie na nowe żarniki bo pierwszy raz słyszę?

Opublikowano

Ja miałem info że nowe D1S nie współpracują ze starymi przetwornicami.

Wypytywałem sprzedawcę ( bo miał to napisane w aukcjii) ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem.

Żarniki brałem nówki, jedna przetwornica Valeo też nówka a druga naprawiana i jakoś do dziś nic się nie dzieje.

Opublikowano
  • Autor

Ja też zamówiłem przetwornice i do tego żarniki u tego samego sprzedawcy więc jutro pewnie będę miał to zobaczymy jak to będzie działać.

I jeszcze jeden wydatek na czujnik poziomowania bo kontrolka wciąż świeci i ksenony nie poziomują się.

Edytowane przez r7adek

  • 5 lat później...
Opublikowano

Czy ktoś z Was miał taki problem, że wyskakuje błąd spalonej żarówki i jeden Xenon gaśnie. Dzieje się to przy gwałtownym przyspieszaniu i wydaje mi się, że częściej gdy jest wilgotno. Wyłączenie świateł i ponowne włączenie sprawia, że błąd gaśnie po 30sekubdach ale prędzej czy później znowu to Samo. Tak jakby coś nie łączyło ale nie wiem co. Czy może czarna wtyczka w przetwornice? 

temat opanowany... Winne były żarniki BOSMA, które najwidoczniej słabo współpracują z naszymi przetwornicami. Po wymianie na Osram brak problemu.

Edytowane przez Krzysiek2808

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.