Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie świeci prawy ksenon


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Coś stało się z prawym ksenonem - przestał świecić, wymieniłem na nowy i dalej nic. Bezpieczniki całe. Co mogę jeszcze sprawdzić ? A jak sprawdzić czy przetwornica jest ok ? Dodam że świeci mi się na przemian kontrolka przepalonej żarówki oraz coś z poziomowaniem. co radzicie, jakiś elektryk do ogarnie czy trzeba bardziej kumatego ? A może vagiem coś mogę odczytać, tylko jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień stronami przetwornice jeśli wyminiłeś palnik i jest to samo to wygląda że przetwornica wyzioneła ducha zamień miejscami i będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przełożyłem. Teraz to już żadna strona mi nie świeci :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś włożył podróby palników ?

Jeśli tak to się nie dziwię.

Oj to teraz poleci z portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często padają przetwornice po wymianie palników nawet na oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak się dzieje że siadają przetwornice po wymianie na nowe żarniki bo pierwszy raz słyszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem info że nowe D1S nie współpracują ze starymi przetwornicami.

Wypytywałem sprzedawcę ( bo miał to napisane w aukcjii) ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem.

Żarniki brałem nówki, jedna przetwornica Valeo też nówka a druga naprawiana i jakoś do dziś nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem przetwornice i do tego żarniki u tego samego sprzedawcy więc jutro pewnie będę miał to zobaczymy jak to będzie działać.

I jeszcze jeden wydatek na czujnik poziomowania bo kontrolka wciąż świeci i ksenony nie poziomują się.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał taki problem, że wyskakuje błąd spalonej żarówki i jeden Xenon gaśnie. Dzieje się to przy gwałtownym przyspieszaniu i wydaje mi się, że częściej gdy jest wilgotno. Wyłączenie świateł i ponowne włączenie sprawia, że błąd gaśnie po 30sekubdach ale prędzej czy później znowu to Samo. Tak jakby coś nie łączyło ale nie wiem co. Czy może czarna wtyczka w przetwornice? 

temat opanowany... Winne były żarniki BOSMA, które najwidoczniej słabo współpracują z naszymi przetwornicami. Po wymianie na Osram brak problemu.

Edytowane przez Krzysiek2808
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...