Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje A4b6 AVF


luk3534

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się pochwalić lipcowym zakupem oto moja niunia
A4 rok 2002 motorownia AVF przebieg z książkami od pierwszego właściciela w niemcowni 167tys km udokumentowany sprawdzałem z serwisem samochodzik posiada cały oryginał lakier oraz szybki. Sprawdzany elektronicznymi miernikami lakieru.
wyposażenie
air bag 6x
szybki el. 2x
szyberdach
grzane siodełka:)
klimatronic
kolorowy fis
skrzynia 6biegów
nawigacja-wgralem mape 2013na14 z polskim lektorem oraz wgralem menu PL w nawigacji w fisiee
esp


zrobione w autku zostało

komplet rozrządu z płynami oraz olejami wszystkie filtry. lipiec 2014

hid xenon cyfrowy 5000k listopad 2014

led tablicy rejestracyjnej grudzień 2014

wymiana świec żarowych spalone były dwie autko i tak paliło od strzała grudzień 2014

Moja seria wygląda tak 2e5e7ff5b9d65634m.jpg

0cfe79669d6fb199m.jpg
69732f1c742e597bm.jpg
c754abb6a1b2cc42m.jpg
67ef4d1a138c87c9m.jpg
ce622204f2b66b7fm.jpg
9bb9c33870a43080m.jpg


Proszę kolegów o opinie.

Edytowane przez luk3534
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Widać, że lakier w dobrej kondycji. :good: Jakieś plany? :cool:


Można coś pomodzić. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Kolega z Gorlic ;) Mam tam rodzinkę więc można by się kiedyś spotkać i pogadać jak będę w tamtych stronach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny ori srodeczek <zazdrosci>. Niepowycierane przyciski piękny panelik. Z zewnątrz też igiełka piękny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a dziękuje za opinie. Spotkać się możemy jak najbardziej. Plany chciałbym mu z 20KM ponieść moc, ale nie wiem czy jest sens bo i tak jedzie jak rakieta wcześniej golf V 105 KM przed nim pasek z silnikiem AWX. Powiem szczerze że albo motor w stanie idealnym albo już ma wirusa. Niemcy chyba to dokumentują z tym że właściciel był z roku 43. Podejrzewam że mu wirusa nie trzeba było. Mody na lato jakaś felga 17 zastanawiam się nad chromem w około szybek. Coś doradzicie mi co byście zmienili tak narazie w dobrej cenie bo troszkę się wyczyściłem z kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki zarobki mam w miarę jak na te czasy tylko remonty domu. Narazie poszedł hid xenon, ale żałuję bo dowód może polecieć. Trzeba pomyśleć nad oryginalnym xenonem ze spryskiwaczami nie koniecznie samopoziomki. Moim zamiarem jest też tempomat. Rozrząd założyłem Gates ludzie gadają że źle zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi polecieć :) jak masz 4300 to jeździj. Ja nawet wczoraj miałem kontrole i wszystko ok. Strasznie podoba mi sie sedanik w czarnym kolorze w serii :) powodzenia w modzeniu! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się odkuj z kasą bo im dłużej będziesz na forum tym więcej Ci się przyda :grin:

:D:grin:

Oki zarobki mam w miarę jak na te czasy tylko remonty domu. Narazie poszedł hid xenon, ale żałuję bo dowód może polecieć. Trzeba pomyśleć nad oryginalnym xenonem ze spryskiwaczami nie koniecznie samopoziomki. Moim zamiarem jest też tempomat. Rozrząd założyłem Gates ludzie gadają że źle zrobiłem.

Ad.1. Też nie jestem fanem takich rozwiązań. :cool:

Ad.2. Jak zrobić to wszystko tak jak należy (samopoziom + spryski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka elegancka, ale nie baw się w xen tylko załóż bixy + spryskiwacze ;-)

Wysłane z Xperii

Edytowane przez Adasko19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie brak funduszu. a koledzy powiedzcie mi czy rozrząd Gates chodzi mi o pasek mam się czego obawiać???? ile mnie wyniesie cały zabieg bixenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jak nie masz jeszcze zimowych opon i felg 15" to w pierwszej kolejności -> heble na 312 a najlepiej 320 na przód, 288 na tył. Na felgę 15" wejdzie tylko jarzmo z tarczą 288, więc proponuję większą felgę i dla bezpieczeństwa lepsze heble :)

Do tego płyn ATE typ200, wymień od razu, na pewno nikt tam nie zaglądał i jest czarny syf jak u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimówki miałem z felgami stalowymi 15cali od golfa v bo znajomy jak golfika brał to nie chciał felg bo miał od poprzedniego autka.Płyn no może dobrze mówisz dla bezpieczeństwa warto wymienić a co koledzy z moim pytaniem/? odnośnie Gates'a

''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moja seria tak wygląda wczoraj byłem na hamowni 2e5e7ff5b9d65634m.jpg

Edytowane przez luk3534
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moja seria tak wygląda wczoraj byłem na hamowni 2e5e7ff5b9d65634m.jpg

Szkoda ze nie quatrro :-[ jak poleje albo przyjdzie zima to syczy tylko a nie jedzie :-) :-) :-) :-) tylko quatrro:-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ingerencji Grzegorza z jasła jest bbe67fb5fa069ecbm.png to jest profesjonalista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...