Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Soft tuning silnik AHU 66KW


Mazurskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie,
Jak w temacie borykam się z problemem braku mocy wynikającej z 90 rozjuszonych koni mechanicznych w moim rydwanie. Chciałbym dokupić kilka tych mechanicznych stworzeń, żeby w miarę dynamiczniej przemieszczać się z miejsca na miejsce. Moje autko to Audi A4 B5 z 1999r. wersja poliftowa z silnikiem 90konnym, kod AHU. Auto jest bezawaryjne, tanie w eksploatacji ale niestety szaleńcze bestie pod maską nie radzą sobie z rydwanem czyniąc go zwyczajną miejsko-wiejską furmanką. Mając na uwadze podkręcenie mocy oraz nie za wysoki koszt tej operacji intensywnie myślę o wgraniu softa z wersji 110 konnej.
Wiem, że auta 110 konne posiadają wiele cech odmiennych takich jak np zmienna geometria turbiny itp. Dlatego chciałem poprosić o opinię z cyklu "czy warto" grono znamienitych fachowców którzy zjedli na ocynkowanej karoserii Audi wszystkie zęby :decayed:

Edytowane przez Mazurskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz po prostu do tunera i niech Ci wgra program do Twojego samochodu. A nie z żadnej 110.

Wysłane z Xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wgrac do AHU program z AFN? :eusathink:

Zamiast pisac wierszem swojego posta, wziałbyś lepiej przejrzał trochę forum. Wszystko masz opisane od A do Z:

np: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zrobił tak z paskiem b5 przed lift 90 koni zmienili mu na 130 przynajmniej tak twierdził ale powiem niejest złe nic mu sie nie wali wiec warto zainwestować pare stówek w mapkę a nie żadne boksy

Tylko program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

Jak w temacie borykam się z problemem braku mocy wynikającej z 90 rozjuszonych koni mechanicznych w moim rydwanie. Chciałbym dokupić kilka tych mechanicznych stworzeń, żeby w miarę dynamiczniej przemieszczać się z miejsca na miejsce. Moje autko to Audi A4 B5 z 1999r. wersja poliftowa z silnikiem 90konnym, kod AHU. Auto jest bezawaryjne, tanie w eksploatacji ale niestety szaleńcze bestie pod maską nie radzą sobie z rydwanem czyniąc go zwyczajną miejsko-wiejską furmanką. Mając na uwadze podkręcenie mocy oraz nie za wysoki koszt tej operacji intensywnie myślę o wgraniu softa z wersji 110 konnej.

Wiem, że auta 110 konne posiadają wiele cech odmiennych takich jak np zmienna geometria turbiny itp. Dlatego chciałem poprosić o opinię z cyklu "czy warto" grono znamienitych fachowców którzy zjedli na ocynkowanej karoserii Audi wszystkie zęby :decayed:

nie ma możłiwosci wgrania do AHU softu od wersji 110 PS (tzn.wgrac mozna) ... ale działać to nie będzie, właśnie ze wzlędu na cechy odmienne o których wspomniałeś.

Chcesz więcej mocy w tym silniku , niestety musisz zrobić program ...

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samy


Mój kolega zrobił tak z paskiem b5 przed lift 90 koni zmienili mu na 130

Samym programem nie da rady tyle wyciągnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze niedarady samym programem trzeba dobra firmę tanią i niech ona sie tym zajmie przynajmniej gwarancja jest :) mapowanie jest wmiare dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...