Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosze o pomoc plyn do wspomagania kierownicy


zielony0531

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ostatnio zaczela mi buczec pompa do wspomagania i po zagladnieciu okazalo sie ze wogole nie mam plynu i zalalem zielonym bo taki mi polecono oryginalny vw i chwile bylo wszystko dobrze ale po około miesiacu zaczęło mi cieknac maglownica i to dosc sporo bo musialem dolewac plyn po paru dniach jezdzenia. Zostawilem autko w kraczkowej zaklad mechaniki pojazdowej zeby zregenerowali maglownice ponoc dobrze robia i z tego co patrzylem to maja same dobre opinie na forum. Auto odebralem wczoraj i wszystko chodzi super lekko nic nie buczy ale mam pewien problem bo po przyjechaniu do domu okazalo sie ze zalali plynu sporo za duzo wiec troche zlalem tak zeby bylo na maksimum i jest to plyn czerwony a z tego co sie doczytalem to nie wolno takich stosowac?i ze mozna na takim zajechac pompe od wspomagania?moje auto to b6 2003r 1.9 tdi 130km avant bardzo prosze o pomoc czy moge tak dalej jezdzic czy pojechac do nich niech mi teraz zmieniaja bo w sumie za to zaplacilem i dali rok gwarancji gory dzieki za odp%0A...jeszcze tylko dodam ze super lekko chodzi teraz wspomaganie duzo lepiej niz na tym zielonym, a moze to zasluga zregenerowanej maglownicy? Chlopaki sie tylko tym zajmuja mam nadzieje ze jakiegoś syfu mi nie wlali. Auto im zostWilem cale bo mozna przywieźć sam magiel ale potem roznie bywa jak bedzie dalej lac to będą mowic ze zle zamontowana itp. A tak oni wszystko robili zakladali i później jak sie okaze ze leje to latwiej jest ja reklamowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony plyn jak najbardziej, wazne by spelnial normy, jesli to autoryzowany zaklad to raczej wiedza co roba i nie ma czym sie przejmowac. ja osobiscie zalewalem czerwonego ATF Mobila do BMW, teraz do audi i nigdy nic sie nie dzialo. nawet firmowe Ducato z 2010 roku ma taki zalany. wiec niczym sie nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...