Podwójny wydech

pablo78

To jak założysz ten wydech to zdjęcia zapodaj, a nuż mi się spodoba i też zacznę modzić!!! :564: ;) powodzenia

Dzięki za opinie.

Powiem tak. Nie mam autka gołego, mam pare bajer dołożonych które cieszą wzrok. Ale troszeczkę by jeszcze pomogło dodanie czegoś do tyłu. Teraz po drogach jeździ dużo A4 i nie chcę aby moje auto było jednym z miliona. Chcę aby się wyróżniało (i tak już się wyróżnia). Nie zależy mi na tuningu silnika bo bym sobie kupił dużo tańsze 1.8T i problem z głowy. Zależy mi tylko na wygladzie (zgodnie z tytułem kategorii na forum). Jesli zechcę coś pochipować to wejdę na inny temat forum. Co do dżwięku to nie oczekuję aby auto wydawało jakieś nadzwyczajne pomruki, wkońcu to diesel :053: . Dodatkowo zainwestowałem w sprzęt grający w aucie i nie chcę aby coś mi w nim warczało. Poprzeglądam Wasze linki i zajrze na allegro.

Mam nadzieję zę na wiosnę już coś będe miał. Napewno sie pochwale.

:a4fan:

I jeszcze jedno pytanko. Czym czyścić końcówkę tłumika aby się swieciła. Chodzi mi o coś co nie uszkodzi mi lakieru

:a4fan:

posiadają certyfikat producenta i 2-letnią gwarancję na puszkę końcówki oczywiście nierdzewne i w szerokim wyborze wzorów :)

podam ci link żebyś mógł sobie zobaczyć jak to mniej więcej wygląda http://www.ulter.com.pl/baza/wysyp.php?marka=2&model=4&silnik=13

Naprawdę ciekawe rozwiazanie które warto wziac pod uwage aby sie nie narobic.

:a4fan:

pięknie ten wydeszek się prezentuje :)

noo rozwiazanie pokazane przez NoMercy wydaje sie duzo sensowniejsze, tylko ciekawe jaka jest tego cena

no a co do ceny to za renomę tego typu (np Remus) trzeba parę naprawdę ładnych tysiaków wyłożyć :/

ale to jest jakaś szuszwolsko-magiarska stronka więc jest szansa na dostępną cenę ;)

myślę że nie kosztuje to więcej jak jakieś dwa może trzy koła :564:

Do tego dodal bym sportowy katalizator mocy by trosze doszlo i na przegladzie byloby ok razem z tym podwojnym wydechem ladnie by to brzmialo i na pewno nie meczylo by uszu (jak to maja owe ultery) nawet po przejechaniu bardzo dlugiego dystansu .

1143710777kat_a4_b6_500.jpeg

czy by ładnie brzmiało i nie męczyło uszu to może niech wypowie się ktoś kto ma taki wydech założony :| myślę że opinia użytkownika będzie najbardziej miarodajna ;)

a jeśli chodzi o Ultera to jest to najcichszy z obecnie na naszym rynku dostępnych tłumików (sprzedaję tego dużo i klienci chętnie przyjeżdżają po zamontowaniu żeby się pochwalić i pokazać jak to chodzi w najprzeróżniejszych autach) i z czystym sumieniem każdemu mogę to polecić :564:

a co do Malona to tak jak jeden z kolegów wyżej zauważył ;)

łeb urywa :diabelek: i to nie tylko na dłuższych trasach :diabelek:

Witam.

Mam pytanie czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś nad dołożeniem drugiego wydechu z prawej strony auta. Niestety jest tam mało miejsca na wstawienie dodatkowych rur (oczywiście widziałem A4 z dołożona samą końcówką ale nie wygląda to dobrze gdy tylko jedna strona kopci).

Przerabialiście może ten temat?

-----

na ulter.com są dedykowane i nawet niedawno taką jedą a4 widziałem=>coś pieknego:D

Kolego adamFox czy na tej stronce przypadkiem nie widziales pomaranczowej A4 Avant??? takiej- http://img105.imageshack.us/img105/5244/asfe6.jpg :a4fan: We wczesniejszej fazie przerubek

moim zdaniem tylko oryginalny tlumik od np 1.8T (B6 - tylko nie wiem czy bedzie pasowal do klekota), albo tak jak powyzej dedykowany np. ulter sport