Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura silnika/ogrzewanie


akita

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie fakt nagrzewania silnika do 90 st a mianowicie na wolnych obrotach musi on pracować minimum 30min jak nie wiecej przy tem na dworze okolo 0-3st . Czy to normalne? Zauważyłem że przy uruchomieniu ogrzewania temp spada patrzac na VAGa . Ogólnie wydaje mi się że chyba za wolno się nagrzewa i się zastanawiam czy może mieć to coś wspólnego z tym że auto stało 2 miesiące.


Zastanawia mnie fakt nagrzewania silnika do 90 st a mianowicie na wolnych obrotach musi on pracować minimum 30min jak nie wiecej przy tem na dworze okolo 0-3st . Czy to normalne? Zauważyłem że przy uruchomieniu ogrzewania temp spada patrzac na VAGa . Ogólnie wydaje mi się że chyba za wolno się nagrzewa i się zastanawiam czy może mieć to coś wspólnego z tym że auto stało 2 miesiące.

dodam jeszcze że podczas jazdy trzeba przejechać przynajmniej 10 km aby temp zblizyla się do 90 st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze niby to normalne?

TAK to normalne w silnikach 2.0 CR .

a to normalne ze waz do gory i na dole jest cieply? Na górze jest cieplejszy na dole slabo cieply moze termostat jest cały czas uchylony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem na dnioach będe sie temu przyglądać, dam znac czy wymiana termostatu coś pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...