Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słabo grające głośniki tył i subwoofer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od 2ch dni stałem sie posiadaczem audi a4 B6 bez dzialajacego radia wiec postanowilem je wymienic.Po kilku godzinnej walce z montazem w końcu udalo mi sie uruchomić moje JVC poprzez zwarcie żółtego i czerwonego kabla. W ogóle nie gaśnie po kluczyku. Do tego gra głośnik tylko z lewej z trony z frontu. Wszystko bylo spięte takim adapterem(foto) oraz drugim dedykowanym do radia. Radio nie fabryczne, dzialajace. Sprawdzalem tez na innym egzemplarzu i problem sie powtarza.d8305f0768e3ff3a14218d947cdfb22f.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 18.03.2018 o 08:33, hanik94 napisał:

Jest serio jakas roznica po tym wykonaniu ? nie spali sie nic i wogole ? pytam bo jestem lekko zielony w tym temacie akurat wiec nie bede zgrywal zadnego znawcy pozdrawiam

Może ci jeszcze certyfikat wystawić, co ?

Poczytaj lepiej zamiast głupio pytać.

Po to są przyklejone tematy

https://a4-klub.pl/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/

Opublikowano
W dniu 18.03.2018 o 08:33, hanik94 napisał:

Jest serio jakas roznica po tym wykonaniu ? nie spali sie nic i wogole ? pytam bo jestem lekko zielony w tym temacie akurat wiec nie bede zgrywal zadnego znawcy pozdrawiam.

Zmieniaj . Jest troche lepiej chociaz ostatnio zmieniłem na oryginał bo jakos wydawało mi sie ze za duzo tego bassu jednak . Nic sie nie zjara. Działa normalnie . 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

mam problem u siebie z audio... a4 b6 avant rnse dokladane  + fabryczne audio - bez bose ... 

audio slabo gra , glosniki harcza, bass kiepskawy jak sie troche glosniek podglosi.... w drugim aucie mam ta sama kombinacje z tym ze fabryczne rnse + fabryczne audio ale w audi a4 b7, avant i w tym a4 b7 audio znacznie lepiej gra , bas znacznie lepszy, slyszalnie nawet juz na niskiej glosnosci

 

czy jest jakas roznica w glosnikach/wzmacniaczu miedzy b6 a b7? czy to kwestia przejsciowek fakra? kodowanie jest identyczne i probowalem tez innych w sensie cabrio czy audio liniowe , zmienialem tez polaryzacje w glosniku w tubie

zauwazylem tez ze cos jest nie tak , bo gdy robie ze ma grac prawa strona to gra lewa i odwrotnie...

 

Edytowane przez gelus

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.