Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ori;p jak by nie były ori to by nie było pisane że vossen xd

Opublikowano

Wyścig zbrojeń na sezon widzę że trwa :P dobre graty a nowe kółko pierwsza klasa, jakie parametry tych szpulek et i szerokość? i jakie opony na nie ponaciągałeś, Też szukam innego koła na sezon i nie wiem co maxymalnie się zmieści żeby dobrze spasowane było :)

Opublikowano
  • Autor

male prerobki i 10j weszlo i przod i tyl et 55 :) oponki 225/35

Edytowane przez bartek123415

Opublikowano

no to widze szykuje się kolejny projekt na oklepanym kole :) czemu nie poruszy nikt bardziej inwencją twórczą


i co to za aAir Ride ze 9 tys kosztował :o

Opublikowano

lepiej dobre oklepne, niż słabe nietuzinkowe :grin:

Opublikowano

no nie dokońca ile można ogladać jedno koło

Opublikowano

Vosseny masakra :slina: Ile dałeś za te alumki?:) Piękna sztuka :)

Opublikowano

lepiej dobre oklepne, niż słabe nietuzinkowe :grin:

+1

Opublikowano
  • Autor

te kolo to chyba oklepane ale w internecie możne i tak ;p bo jeżdżę po zlotach i jakoś nie widziałem..;p air tyle kosztował jak ktoś ogarnia wystarczy policzyć sobie 8 zaworów asco pol cala już jest ładna sumka a gdzie reszta gratów :D

Opublikowano

Ile kosztowały cię te vosseny ?:D może być na pw :P Tyle co na alledrogo?:)

Opublikowano

no nie dokońca ile można ogladać jedno koło

Dobrze że Karolu Ty wszystko zmieniasz co roku w swoim projekcie :wink:

Elegancko felga wpasowała sie w bude B6 :banan:

Edytowane przez Kowi87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

co do ceny jest dostepna do zobaczenia ile kosztują :)

Mi też się podoba :))

no i dodatkowe butle do air zamontowane :)) w sumie teraz jest 115l psikania :D


jak myślicie malować dokładkę z cupry w kolor czy zostawić czarna? dodam ze wszystkie dokładki mam w kolor

Edytowane przez bartek123415

Opublikowano

rób kolor bo jak wszystko w kolorze to i dokładka tak samo :wink:

Opublikowano
  • Autor

no to 19 leci do lakiernika :) i na koniec miesiąca wyjazd w całości :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Masz jakis filmik z glowna z tych 115 litrow? Za to pierwse miejsce, ciekaw jestem cos tam wykombinowal^^

Opublikowano

no to widze szykuje się kolejny projekt na oklepanym kole :) czemu nie poruszy nikt bardziej inwencją twórczą

i co to za aAir Ride ze 9 tys kosztował :o

Odezwał się ten z inwencją twórczą :facepalm:

Opublikowano

no to widze szykuje się kolejny projekt na oklepanym kole :) czemu nie poruszy nikt bardziej inwencją twórczą

i co to za aAir Ride ze 9 tys kosztował :o

Odezwał się ten z inwencją twórczą :facepalm:

+1. tak samo mi pojechał a stylingi.... nie robie auta na wystawy,a u mnie na miescie jest tylko jedno E46 na takim kole. o Vagu nie wspomne

Opublikowano
  • Autor

1:15 tak trochę jest jak cos nowego wpadnie oczywiście się podziele z wami :)

PS czekamy na powrót od lakiernika i nowa odsłona audi :))


no to widze szykuje się kolejny projekt na oklepanym kole :) czemu nie poruszy nikt bardziej inwencją twórczą


i co to za aAir Ride ze 9 tys kosztował :o

Odezwał się ten z inwencją twórczą :facepalm:

+1. tak samo mi pojechał a stylingi.... nie robie auta na wystawy,a u mnie na miescie jest tylko jedno E46 na takim kole. o Vagu nie wspomne

Panowie ja się takimi komentami nie przejmuje i wam też radze :) Bo ludziom to nigdy nie dogodzisz a każdy i tak robi pod siebie bynajmniej ja :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spotkany na VAG Szydłowiec

11206788_809475649122274_680048870182209

Opublikowano

brakuje hamulca :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.