Jump to content
IGNORED

Wymiana sprzęgła, Warszawa, gdzie?

wozik123
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję wymienić w swoim aucie sprzegło (pewnie w komplecie z dwumasowym).

Polecicie jakiś warsztat w Warszawie bądź w okolicach?

pzdr

Polecam pod Warszawą jakieś 15km ja w swoim B8 zapłaciłem za wymianę 300zł plus graty +- 2400zł (dwumas, sprzęgło kompletne i łożysko) jedyny mechanik który załatwia klientom graty po zniżkach np. aso, inter cars, inter team czy ad-ko, polecam serwisuję u niego prawie 2 lata i jestem zadowolony, jak jesteś zainteresowany to PW
Jeśli masz 1.9 to ostatnio kumplowi to wymieniał w leonie plus jakieś wahacze i geometria w prawie 4h, oczywiście masz u niego gwarancję

Edited by Kodzak33

Daj info na PW po godzinach możemy Ci zrobić KPL, kasa do dogadania, częśći albo sam albo z FOTA S.A. mogę ogarnąć.

Pozwolę podłączyć się do tematu. Również szukam godnego polecenia warsztatu najlepiej w Warszawie (preferowane okolice mokotowa) do wymiany koła dwumasowego i sprzęgła. Do tego pewnie elementy tylnego zawieszenia, może poduszki. Sumarycznie grubsza naprawa więc wolałbym kogoś kto nie spartoli roboty, rzeczy takie jak olej czy klocki mogę sobie u pierwszego lepszego mechanika zrobić. Dwumas i sprzęgło będę posiadał własne (nówki z intercarsu). Co polecacie?

Tu jest kilka namiarów: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270686-polecany-mechanikwarsztat/

A tutaj polecany przez wszystkich forumowiczów mechanik, ale w Raszynie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240761-polecam-elektrocar-karol-chrzczonowski-raszyn-ul-wysoka-7-tel-669-950-109/

Edited by sowiq