Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 All] Niedziałające podświetlenie przycisków podsufitki + inne


EddieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zauważyłem że nie działa mi podświetlenie przycisków w podsufitce załączania lampki, lampek do czytania z przodu oraz z tyłu. Poza tym jednocześnie w podsufitce nie świecą diody ambiente. Kratki nawiewów jak dotąd były normalnie podświetlone a teraz też nie świecą. Przycisk włączania świateł jest podświetlony tylko gdy jest ustawiony w pozycji "0" - po przekręceniu go na dowolny tryb pracy np. światła mijania - ikonka świateł mijania na włączniku nie jest podświetlana. Co dziwne podświetlenie przycisków podnoszenia/opuszczania szyb działa we wszystkich drzwiach oraz wszystkie klamki są również podświetlone. Wiecie co może być przyczyną tej usterki? Czy w skrzynce bezpieczników znajduje się osobny bezpiecznik odpowiedzialny za podświetlanie wymienionych rzeczy? CZy problem tkwi gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdziłem to bezpieczniki są ok. Poza tym wykluczyłem obecność bezpiecznika odpowiedzialnego tylko za tą część podświetlanych elementów. Czy mogło wobec tego paść coś w module komfortu? Nie mam już pomysłów co może być przyczyną... bezsilny... :kwasny:


Kamilosek181 - a co masz na myśli twierdząc że może być to poważniejszy problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...