Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

No i jestem po wizycie u Roberta ( tune-up ) nie myslałem z to tak wyjdzie chociaż auto miało juz w seri 153 km :o Teraz Całkiem inne mega przyjemne auto.

ps : oby sprzegło wytrzymało :)

mały opis : https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/posts/839910166070251?comment_id=839938862734048&reply_comment_id=839959209398680&offset=0&total_comments=8&notif_t=feed_comment_reply

20141217-171859.jpg

Pozdro !! :)

Opublikowano

Hehhe niezły bonus w serii 23 km :grin:. :kox:

Opublikowano

a no były takie wypustki 150KM :wink:

gratki z wyniku :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ale jeszcze przed chip nie czułem tych koniów :D

Opublikowano

No graty stary miałeś jeszcze lepszą serię od mojej :jerk: ale chyba to nie jest średnio zrobione tylko tyle ile się da co? Jak ori sprzęgło to nie wytrzyma u mnie się kilka razy ślizgnęło( może miało focha bo tarcza miała jeszcze 7.7mn) zanim zmieniłem na BRD

Ps. Moja też srebrna :)

Edytowane przez nastek79

Opublikowano

No graty stary miałeś jeszcze lepszą serię od mojej :jerk: ale chyba to nie jest średnio zrobione tylko tyle ile się da co?

Ps. Moja też srebrna :)

Raczej lightowy mod patrząć na przyrost od serii. Po prostu zdrowe pompki założone ew ALki ktoś wsadził to i grubo poszedł po sofcie :D

Opublikowano
  • Autor

Jak by mialo byc ile sie da to by bylo 188 km i 420 Nm :-D wiec zostalo to skorygowane

Opublikowano

Wynik dosyć optymistyczny :P daj jakieś filmiki jak to jedzie ;)

-Lumia 920-

Opublikowano

Wynik dosyć optymistyczny :P daj jakieś filmiki jak to jedzie ;)

-Lumia 920-

+5

Opublikowano

No graty stary miałeś jeszcze lepszą serię od mojej :jerk: ale chyba to nie jest średnio zrobione tylko tyle ile się da co?

Ps. Moja też srebrna :)

Raczej lightowy mod patrząć na przyrost od serii. Po prostu zdrowe pompki założone ew ALki ktoś wsadził to i grubo poszedł po sofcie :D

Lightowy to raczej ja mam :wallbash: patrząc na przyrost mocy w serii 152KM

Opublikowano
  • Autor

Cos spróbuję nagrac na 3 i 4 biegu ;)

Opublikowano

I co jesteś zadowolony z roboty jaką robi Robert? Dobre podejście do tematu nie?

Opublikowano

No graty stary miałeś jeszcze lepszą serię od mojej :jerk: ale chyba to nie jest średnio zrobione tylko tyle ile się da co?

Ps. Moja też srebrna :)

Raczej lightowy mod patrząć na przyrost od serii. Po prostu zdrowe pompki założone ew ALki ktoś wsadził to i grubo poszedł po sofcie :D

Lightowy to raczej ja mam :wallbash: patrząc na przyrost mocy w serii 152KM

W sensie u Ciebie było 152km w serii ? Jesli 172km po sofcie to bdb wynik jak na AVF-a. powyżej 170km to już rzadkość. Mało kiedy ktoś przyjedzie do mnie ze zdrowymi pompkami.

A u kolegi z tematu jest 31km przyrostu czyli topowo. Pewnie pompki ma mocniejsze bo ktoś nie widział i założył i po temacie :D.

Opublikowano
  • Autor

Tak dobra robota, mial zrobic tak aby bylo dobrze ;)

A nie wiem co tam siedzi ja bynajmiej przy pompkach nic nie grzebałem moze w DE cos robili ;) a na liczniku mam 298 tyś.

Opublikowano

No graty stary miałeś jeszcze lepszą serię od mojej :jerk: ale chyba to nie jest średnio zrobione tylko tyle ile się da co?

Ps. Moja też srebrna :)

Raczej lightowy mod patrząć na przyrost od serii. Po prostu zdrowe pompki założone ew ALki ktoś wsadził to i grubo poszedł po sofcie :D

Lightowy to raczej ja mam :wallbash: patrząc na przyrost mocy w serii 152KM

W sensie u Ciebie było 152km w serii ? Jesli 172km po sofcie to bdb wynik jak na AVF-a. powyżej 170km to już rzadkość. Mało kiedy ktoś przyjedzie do mnie ze zdrowymi pompkami.

A u kolegi z tematu jest 31km przyrostu czyli topowo. Pewnie pompki ma mocniejsze bo ktoś nie widział i założył i po temacie :D.

Tak 152km w serii. ale mówiłem Robertowi żeby było bezpiecznie dla sprzęgła http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285988-owocna-wizyta-w-tune-up-gdansk-prosze-o-ocene-wykresu/

Opublikowano

ładnie wyszło w sumie

Edytowane przez baszmak7

Opublikowano
  • Autor

Ta sa tylko cyfry i je przedstawiłem prawie jak kazdy. No nie mowie ze wcale nie dymi (delikatnie czasem przydymi) ale napewno nie jest to batory ;)

Edytowane przez matek55

Opublikowano

Jesli obecnie trochę przydymia to zobaczysz co będzie latem :P przy ponad 25 st. batory będziesz widział w wstecznym lusterku :P

-Lumia 920-

Opublikowano
  • Autor

Przydymia przy ponad 4 tys obr. A tak nie jezdze.;) do 4 jest spokoj

Opublikowano

pokaż clip 3bieg 40-100 lub 4bieg 70-140 i wszystko będzie jasne...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.