Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wybrać pokrowce?


Piotrb89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Chciałbym się Was poradzić, jakie mógłbym sobie kupić pokrowce do mojej B5 sedan? Dodam, że auto z zewnątrz złoty/kremowy metalic, wnętrze jasne, tapicerka siedzeń jasna, szmaciana. Wystarczy odrobina wilgoci i zaraz plamy zostają. Chciałbym kupić coś dobrego jakościowo i żeby ładnie opinało siedzenia. Chyba najlepiej coś ciemnego, ale wtedy nie będzie pasowało do reszty, co? Jakieś konkretne propozycje?
Wnętrze wygląda tak:
10382438_588206907991115_821830603458453

Swoją drogą, to te plastikowe uchwyty w drzwiach też bym mógł kupić(jakby ktoś z Was miał?), bo obskubane są. Ale to już temat na inny dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii pokrowców jestem na nie. Nie widziałem jeszcze żadnych które wyglądały by porządnie, bez wiochy. Pasuje to może do Opla ale nie do Audi.

Największy problem z pokrowcami jest taki że nawet jak uda Ci się je porządnie założyć to po niedługim czasie raczej będą się zsuwać i irytować niemiłosiernie.

Ja kiedyś myślałem nad pokrowcami z eko skóry, ale zrezygnowałem bo niby szyte na miarę a wyglądają beznadziejnie. Robią z foteli jeszcze większe placki niż są.

http://allegro.pl/skora-pokrowce-samochodowe-na-miare-audi-a4-i4920925079.htmlte wyglądają jeszcze nawet dobrze ale cena robi swoje.

Bo tak to większość jest takich: http://allegro.pl/pokrowce-samochodowe-skora-audi-a3-8l-8p-a4-b5-b6-i4857293212.html

Tych szmacianych nawet nie szukam bo to już w ogóle bez sensu

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić fotele w lepszym stanie bądź zawitać u tapicera jak masz dziury niż robić z auta badziewia i ubierając fotele w pokrowce jak to będzie wyglądało . Proszę przemyśl to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na nie a podpieram się tym że auto ponad 10 lat goniło bez pokrowców a Ty teraz chcesz je przykrywać. Po co? Jak będą plamy to czyszczenie a jak zniszczone to wymiana. Bez obrazy ale to tak jakby się nie myć tylko przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...