Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odbiorem stacji radiowych


Henx29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ma problem z odbiorem stacji radiowych gdy bagażnik jest załadowany na max. Dlaczego tak sie dzieje oraz jak temu zapobiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ciekawą zależność zaobserwowałeś, ja też to mam ale wydawało mi się że to antena CB zakłóca mi antenę radia FM, faktycznie problem ustąpił jak rozładowałem bagażnik, aczkolwiek nie wydaje mi się że to może być przyczyna, niemniej z anteną CB dalej jeżdżę i radio FM działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem ładunku lub jak kto woli ciężaru cos nie łączy . Tu podejrzewam przewód antenowy. Trzeba sprawdzić antenę radiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na święta do domu postanowiłem wybrać się autem i jak to kobieta zawali cały bagażnik pierdołami :P W zasadzie to wydaje mi się, że dalej coś jest nie tak. Odbierają mi 3-4 stacje radiowe tylko. Na chwilę obecną sprawdziłem tylko kable co idą do radia z tyłu i tyle. Co dalej to nie wiem gdzie łapy wsadzić...


Wymieniłem wzmacniacz antenowy i dalej d*pa blada. Radio Maryja rzadzi tylko i nic wiecej... Znalazłem inną antene zewnętrzna i wsadziłem kabel do żółtej końcówki co idzie do wzmacniacza i jest cacy. O co k... chodzi?


Dzisiaj pogrzebałem troche przy tym znów i chyba znalazłem przyczynę.

Odpiąłem te plastikowe pierdolniki w zmacniaczu antenowym (żółty i szary) podpiąłem kabelki antenowe odwrotnie i jest znacznie lepiej. Chyba przez nie kabel antenowy nie wpinał sie do samego konca... Działa.

Edytowane przez Henx29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...