Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T 350KM] Problem z turbiną

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pare razy widziałem to audi na Maximusie...jezdzi nawet przyzwoicie ale czy ma 370KM :mysli:

Opublikowano

no no nieźle musi zapinac :naughty: :naughty: :naughty: Jak kolego, amati88 ogarniesz autko to ciekawy jestem pojedynku z Markiem co ma tez 1,8t 300-konne w Pasku B5 Całkiem przyjemnie autko to a4 chodz siatex taki sobie :P

Swoja droga za 15 klocków to pewnie po kosztach czesci odddali :P Jesli mozna prosił bym Cie amati88 o jakies fotki motoru :D

Opublikowano

...ja to bym chcial wiedziec,co oprócz programu jest w tym aucie :mysli:...

Opublikowano

No jeżeli ma te 370KM to pewnie inny kolektor, turbo, wtryski, cooler, wydech itp

Opublikowano

a tak myślę oryginalne tłoki, korbowody, wał, panewki wytrzymają taką moc?? to jest o 220 koni więcej niż fabryka, może i jest to możliwe. jeżeli chodzi o wygląd to mi się nie podoba :gwizdanie: ale to moje zdanie. hehe a jak tam klima z opisu??? chłodzi??

Opublikowano

jebać klimę, ciekawe jak to winkle przecina z taką mocą na przedniej osi :shocked:

Opublikowano

jebać klimę, ciekawe jak to winkle przecina z taką mocą na przedniej osi :shocked:

ma zwrotnice zaspawane tylko do jazdy na wprost :decayed:

Opublikowano

...pewnie lupie w przegubach i co jakis czas piszcza gumy... :naughty:,

Opublikowano

myślę że nie za fajnie się prowadzi

Opublikowano

...ja mysle,ze przy takiej mocy,to problemy z utrzymaniem trakcji sa na pewno,przod naped,zakrety i nadsterownosc...[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 22:57_________________________________________________polaczenie takiej mocy-to chyba tylko quatro jest w stanie rowno utrzymac... :mysli:

Opublikowano

nadsterownosc...

Przy ośce? Chodzi Ci o podsterowność (auto wyjeżdża przodem na zakrętach).

Pierwszą czynnością w tym aucie powinna być wizyta na hamowni, zmiany pod maską widać duże, ale... poczekajmy aż autor tematu rozwieje nasze wątpliwości...

Opublikowano

nadsterownosc...

Przy ośce? Chodzi Ci o podsterowność (auto wyjeżdża przodem na zakrętach).

Pierwszą czynnością w tym aucie powinna być wizyta na hamowni, zmiany pod maską widać duże, ale... poczekajmy aż autor tematu rozwieje nasze wątpliwości...

...no tak,wlasnie o to... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie..... kupiłem ten samochód tydzień temu i na jego temat wiem tylko tyle że:

- ma przekładnie skrzyni biegów od audi TT

- turbine która pompuje 2 bary powietrza...

- nie ma klimy... koleś który to sprzedawał napisał że ma klimę bo nie wiedział że to jest cooler

- teraz ma 350KM ponieważ jest przykręcona turbina po odkręceniu do 2 barów ma 370KM i 500 momentu (podobno)

- wybieram się w najbliższym czasie na hamownie...

- ciężko się prowadzi taką moc.. na 2 i 3 biegu idzie z piskiem!

- ma 3,8s do 100km/h i 13,74s na 1/4 mili

i to jest dokładnie ten samochód który pokazał matiq7

podobno była w tvn turbo u Tedego...

mój brat ma audi a4 220KM z VTG.... i z moją nie ma szans....

dokładnie tą: http://www.vtg.pl/a4krys.php

Opublikowano

Zaczyna się robić telenowela...

2 bary - nie wierzę ale może jak zobaczę to uwierzę

3,8 do 100 km/h :wink4: :wink4: nie ma takiej opcji

13,74 na 1/4 już bardziej

twoj brat ma te czerwone piękne A4 po koledze z forum Kunio...i wiemy o nim trochę :naughty:

Opublikowano

3.8s :polew:

czyli jest szybsza niz: nowe m5/m6, r8, rs6, rs4, gallardo, 911turbo manual

ciekawy wynik jak na przod naped i na takim kapciu

Opublikowano

3.8s :polew:

czyli jest szybsza niz: nowe m5/m6, r8, rs6, rs4, gallardo, 911turbo manual

ciekawy wynik jak na przod naped i na takim kapciu

Spokojnie Panowie, chłopak jest świerzy, niewiele się zna :wink4:

Opublikowano

13,74 sek przy 350KM to taki średni wynik przeceirz Poziu ma podobną moc i zrobił 13,17 sek :gwizdanie:

Opublikowano

w ta setke i te magiczne 3.8 to nie uwierze... Przy takiej trakcji - zapewnie nie jest rewelacyjna to na dobrej nawierzchni jak zrobi 5.2 to bedize dobrze :)... Lekki deszcz i robi w 7-9. To nie jest auto do jezdzenia to moje zdanie za duza moc jak na jedna os ... gdyby to byl tyl to ok ale przod z taka moca odpada. Znajomy ma Leona z taka sama moca i zdwoma mapami przy 350km robi 5s bo auto sie slizga najzwyczajniej w swiecie...

Opublikowano

3.8s :shocked: rany boskie :decayed:

Spokojnie kolega pojedzie na hamownie i wszystko będzie jak na dłoni :)

Ale z drugiej strony po co ktoś reza ponad 300 kucyków w ośce :?: :wallbash:

Jak byśmy mieszkali w USA gdzie są 300kilometrowe proste to byłby dobry pomysł, hehe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.