Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T 350KM] Problem z turbiną


amati88

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ktos wystartuje Q 250 konnym i bedzie miał setke realnie około 6 sekund

w końcu ktoś napisał coś zgodne z prawdą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie.... nie obraziłem się :).... po prostu nie miałem dostępu do internetu....

nie macie co się nabijać, bo ja tylko napisałem to co powiedział mi koleś od którego kupowałem auto....

sam nie wierze w to żeby te auto miało te 350KM.... jak na moje oko to może mieć te 250-280KM...

i tak samo jak wy nie wierze w to że ma 3,8s do 100...

muszę się wybrać na hamownie ale czekam na wypłatę, ponieważ kupując te auto troszkę się spłukałem...

nieważne...

napisałem tu bo mam inny problem.....

mam dwie opcje albo filtr paliwa albo cewki.... jak to można sprawdzić...? czy tylko po przez wymianę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO poprzez wymianę

na spocie damy radę z cewkami

filtr wymień ja osobiście jeszcze obstawiam świece :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było chłopakowi jeszcze zagłebic temat (jakie dokładnie te swiece ;) ) bo jak kupił najtansze iskry to ja wysiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie mam kupić...;] i to na pewno nie będą iskry..

no nie dojechałem bo miałem bliskie spotkanie z krawężnikiem i przebiłem przednią i tylną oponkę.... :wallbash:

ale już kupiłem nowe :przebiegly: także za tydzień na 100% będę na arkadii!

chyba że znowu mi coś wyskoczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie mam kupić...;] i to na pewno nie będą iskry..

no nie dojechałem bo miałem bliskie spotkanie z krawężnikiem i przebiłem przednią i tylną oponkę.... :wallbash:

ale już kupiłem nowe :przebiegly: także za tydzień na 100% będę na arkadii!

chyba że znowu mi coś wyskoczy....

...tylko trzymaj te koniki na wodzy,bo znow cos sie wydarzy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Oby nie było mokro :naughty::kox:

I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Oby nie było mokro :naughty::kox:

I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień...

...to auto ,o ile dobrze pamietam ,bylo przygotowywane na ''cwiatke'',wiec moc pewnie jest nieprzecietna,ale czy to sie sprawdza na ulicy-trzebaby zapytac wlasciciela ,jak sobie z tym radzi na codzien,na pewno na poczatku piski opon i kurz spod kol-to wydaje mi sie norma,ale pewnie i to mozna opanowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Oby nie było mokro :naughty::kox:

I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień...

...to auto ,o ile dobrze pamietam ,bylo przygotowywane na ''cwiatke'',wiec moc pewnie jest nieprzecietna,ale czy to sie sprawdza na ulicy-trzebaby zapytac wlasciciela ,jak sobie z tym radzi na codzien,na pewno na poczatku piski opon i kurz spod kol-to wydaje mi sie norma,ale pewnie i to mozna opanowac :wink4:

Pewnie zrobić sobie ogranicznik pod pedałem gazu tak aby turbo nie ładowało :)

Moim skromnym zdaniem w aucie do jazdy na codzień ~260KM na ośke to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie będę ograniczał... :thumbdown:

udało mi się to opanować... rusza się troszkę ciężko bo jest sprzęgło spiekowe i strasznie szarpie ale luuuz :good:

jak się chce nadymić tym autem nie ma najmniejszego problemu i oczywiście na początku był co chwile pisk opon... ale teraz szkoda opon.... :wink4:

także ten samochodzik do jazdy na co dzień jest spoko... może się bez problemy szybko przyzwyczaić i jeździć tym nie używając turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...