Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8 ADR 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja ^_^

w Audi zostały odmalowane środki lamp w czarny mat,nie mam lepszych zdjęć ale na dniach coś pewnie zrobie lepszym aparatem

a także wpadło już 18" :kox: oby zima nie powróciła :decayed:

snjqelzltul9.jpgzxil8es04y06.jpgdhw8nw1sq0zq.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka :) Grill na plus inny niż wszyscy mają podoba mi się ;) Kolego powiedz co zrobiłeś z przedliftami ?? Ramke pomalowałeś i kierunek czy coś innego ?? Bo też mi się to widzi :)

Opublikowano
  • Autor

Przedliftowe miałem obklejone folią,nie były malowane :)

Opublikowano

Ale od środka czy z zewnątrz ?? I kierunek też przyciemniony ?? Panowie niebiescy się nie czepiali ?? I czy była widoczna różnica w świeceniu ze gorzej ?

Edytowane przez Olszak86

Opublikowano
  • Autor

klosze z zewnątrz,na lampach miałem jaśniejszą,kierunki były ciemniejsze,co do policji to nie wiem :D raczej nie powinno być problemu,ja nie miałem :P

jest lekka różnica w świeceniu ale nie ma tragedii zważywszy że przedlifty i tak słabo swiecą :decayed:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedz :) Mi tam świecą za***iście. Miałem night breakery było spoko, założyłem osram cool blue hyper, instalacja na przekaźnikach i jest za***iście ;)

Opublikowano

Ładna sztuka. Tak ogólnie zauważyłem że masz chyba takie same siedzenia jak ja w swojej, takie niby kubły :P

Opublikowano

Mała aktualizacja ^_^

w Audi zostały odmalowane środki lamp w czarny mat,nie mam lepszych zdjęć ale na dniach coś pewnie zrobie lepszym aparatem

a także wpadło już 18" :kox: oby zima nie powróciła :decayed:

snjqelzltul9.jpgzxil8es04y06.jpgdhw8nw1sq0zq.jpg

Jak wpadnie zima to szybka zmiana bucików i heja! :decayed:

Z liftami owiele lepiej no i koło na plus :) sam szukałem takiego koła ale ale nic nie było w dobrej cenie więc padło na BBS :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek dla odświeżenia tematu:

fts7irca6xe1.jpg

lrih0drqmg84.jpg

djffnyd483yc.jpg

tl0dsjuxz36f.jpg

g9nceq6am8uz.jpg

Niedługo powinny wpaść opony 205/40 i dystanse więc będzie niżej i szerzej :)

Edytowane przez cycu86

Opublikowano

Fotki z Niedzielnej sesji? :)

akurat przejeżdżałem jak fociłeś koło zusu :decayed:

Edytowane przez przemek11

Opublikowano
  • Autor

Noo,w niedziele coś się działo,audi jechałeś ? bo jakoś nie rzuciło mi się w oczy ^_^

Opublikowano

Nie, jako pasażer jechałem :)

Opublikowano
  • Autor

a no własnie :decayed:

Opublikowano

Popraw profil, bo to jest 94 a nie 95 rok :)

Opublikowano

fajne lapmy ;)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dłuższej przerwie :hi:

p3rpjyy0af4n_t.jpg

9s76ttitcnf3_t.jpg

xajy9vtb8ix5_t.jpg

vf56405f77cm_t.jpg

kvgvjhzt5ahk_t.jpg

dt3ig518y86g_t.jpg

Opublikowano

No po prostu nie wierzę, nie dość że ten sam lakier to zarezerwowałem to samo koło :decayed: Chyba jednak będę musiał odpuścić :facepalm:

Wygląda bardzo fajnie, typowa limuzynka się zrobiła teraz :wink:

Opublikowano

jakie oponki masz naciagniete? i jakie parametry felg?

Opublikowano
  • Autor

jacca90 felgi 8.5' 18 a oponki wannli 215/35

Opublikowano

Co to za nazwa felg? kurde za***iste są:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.