Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba czas na wymianę pompki ;)

Opublikowano
  • Autor

Super :)

Opublikowano

O dziwo u mnie sucho przy pompce, nawet zimą nie było problemów. Dużą wilgoć miałeś?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

U mnie sucho było. Wszystko elegancko owinięte w gabke ;)

Opublikowano

Myślałem,że wilgoć Ci też weszła :D Ja pompkę zmieniałem, bałem się w zimę o nią, że dostanie się woda czy coś, ale dała radę :D Też była ładnie owinięta w gąbce :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ewidentnie zimne luty... Prosta sprawa.

Opublikowano
  • Autor

Ewidentnie zimne luty... Prosta sprawa.

prosta sprawa czyli mam znalezc kogos kto mi porobi te zimne luty?

Myślałem,że wilgoć Ci też weszła :D Ja pompkę zmieniałem, bałem się w zimę o nią, że dostanie się woda czy coś, ale dała radę :D Też była ładnie owinięta w gąbce :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

juz sam nie wiem od czego tak sie dzieje. Raz dziala raz nie dziala, a teraz dziala ale nie tak jak powinna ;)

Edytowane przez komoor89

Opublikowano

Dziwna sprawa ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dziwna sprawa ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

no dziwna ;) tym bardziej ze teraz zamyka mi auto kolo minuty a wczesniej tak nie bylo ;/
Opublikowano

Nie lepiej kupić nową pompkę o tym samym numerze i mieć spokój? :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Dokodować piloty i git ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie lepiej kupić nową pompkę o tym samym numerze i mieć spokój? :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Dokodować piloty i git ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

pewnie że lepiej, ale jeśli dla kogoś naprawa tych zimnych lutow to chwila i bedzie chodzic to tez fajnie by bylo ;)
Opublikowano

Lutownica i jedziesz z koksem ;)

Wystarczy je poprawić

A jak pompka długo Ci pompuje to pewnie masz nieszczelność w układzie. Sprawdź czy gdzieś powietrze nie syczy z wężyka podczas pracy pompki

Opublikowano
  • Autor

Lutownica i jedziesz z koksem ;)

Wystarczy je poprawić

A jak pompka długo Ci pompuje to pewnie masz nieszczelność w układzie. Sprawdź czy gdzieś powietrze nie syczy z wężyka podczas pracy pompki

trochę się boję sam z tą lutownica dzialac ;) pompka chodzi dlugo i do tego buczy strasznie i nie wiem czy to czasami nie przez to ze ja rozkrecilem, ale chyba wszystko dobrze zrobilem... :)
Opublikowano

Jak sam się boisz grzebać to taniej Cie wyjdzie wymienić pompkę, chyba że znajdziesz forumowicza z Łodzi, który Ci pomoże to ogarnąć

Opublikowano
  • Autor

Jak sam się boisz grzebać to taniej Cie wyjdzie wymienić pompkę, chyba że znajdziesz forumowicza z Łodzi, który Ci pomoże to ogarnąć

jak patrzyłem to pompka koło 200zł będzie kosztować. Popytam kto ewentualnie mógłby mi to zrobić i będziemy myśleć. :)
Opublikowano

Działaj tam, działaj :D Powodzenia :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BF10

Opublikowano

Kolego ja też się balem lutować. Co gorsza po poprawieniu lutów pompka przestała działać. Załamałem się... Przelutowałem ponownie i chodzi jak zegarek. Gdzieś było na forum pokazane które luty trzeba poprawić. Jak się boisz to daj komuś kto naprawia sprzęt rtv.

Opublikowano
  • Autor

Kolego ja też się balem lutować. Co gorsza po poprawieniu lutów pompka przestała działać. Załamałem się... Przelutowałem ponownie i chodzi jak zegarek. Gdzieś było na forum pokazane które luty trzeba poprawić. Jak się boisz to daj komuś kto naprawia sprzęt rtv.

no właśnie obok mnie naprawiaja telewizory i musze isc do nich zapytać ile by to kosztowalo. No i ciekawi mnie jeszcze to buczenie pompki bo to chyba nie jest wina zimnych lutow
Opublikowano

Jest to wina. Skasują 50zl minimum.

Opublikowano

Za tyle to kupisz lutownice i sam to ogarniesz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.