Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zablokowało pewnie wirnik.

Rozbierz będziesz wiedział o co caman.

Szukaj innego środka jak ten jest rozpierdzielony.

Wszystkie kostki są podłączone???

Opublikowano
  • Autor

Ten gruby wąż powinien być z dwoch stron przyczepiony czy tylko od strony pompki?

Wszystko podlaczone i caly czas to samo. Rozebralem wirnik i nic...

Edytowane przez komoor89

Opublikowano

Moze pilot zdechł???

Masz drugi albo postaraj się z drzwi kierowcy otworzyć kluczykiem.

Opublikowano
  • Autor

Z kluczyka tez nie działa.dzisiaj juz nic nie wymysle, zmarzlem tylko i nic wiecej ;) dzieki wielkie za pomoc i cierpliwosc

Opublikowano

To wina ewidentnie w pompce.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mam pytanie o ten gruby przewod. On ma byc z jednej strony przyczepiony?

Opublikowano

Tomek ja mam polifta tj inna pompkę. :wink:

Zrób fote całej pompki i tego przewodu

Opublikowano
  • Autor

http://zapodaj.net/f9d62ecad9580.jpg.htmlchodzi mi o ten jasny przewod bo byl podlaczony tylko do pompki ;)

Opublikowano

Ktoś tam niezłą rzeźbę odjebał z tym wężem jeśli jest podłączony pod cały układ. Ten wąż jest za gruby. Pewnie pompka przez nigo musiała dużej pompować i wirnik Ci padł.

Edytowane przez Fazii

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem zdjęcie w necie i jest taki sam wąż. Więc chyba wszystko ok. Tylko czy on ma być tylko od strony pompki to nie wiem. No i wirnik tak czy tak chyba powinien pracować... http://smg.photobucket.com/user/lwampir/media/audi/pompka2.jpg.html

Edytowane przez komoor89

Opublikowano

Ten wąż wygląda jakby ktoś go dokładał. Ja bym obstawiał, że wirnik masz uszkodzony. Może być tak, że pompka całkowicie padła bo pisałeś, że oświetlenie Ci nie działa.

Edytowane przez Fazii

Opublikowano
  • Autor

moze i faktycznie uszkodzony, ale waz chyba ori ;). no oswietlenie nie dziala. mialem juz tak raz, ale po kilku godzinach wszystko hulalo

Edytowane przez komoor89

Opublikowano

Szukaj nowej pompki ;)

Najlepiej z tym samym numerem

Opublikowano
  • Autor

no, chyba innego wyjscia nie ma :)

Opublikowano

Jak założysz nową pompkę to w pierwszej kolejności będziesz musiał doprogramować piloty do niej.

Opublikowano

Siema, nie chcę śmiecić drobnostkami, więc podepnę się tutaj.

Czasami po zamknięciu auta z pilota nie gaśnie mi oświetlenie wewnętrzne. Gaśnie dopiero po dłuższym czasie. Zdarza się to rzadko, ale jednak. Jakieś pomysły?

Opublikowano

moze i faktycznie uszkodzony, ale waz chyba ori ;). no oswietlenie nie dziala. mialem juz tak raz, ale po kilku godzinach wszystko hulalo

ten gruby wąż jest ori,a za oświetlenie przy najmniej u mnie winne były luty,które popuściły na płytce

a gruby wąż jest podpięty do pompki jedną stroną,druga zasysa sobie powietrze

Opublikowano

Siema, nie chcę śmiecić drobnostkami, więc podepnę się tutaj.

Czasami po zamknięciu auta z pilota nie gaśnie mi oświetlenie wewnętrzne. Gaśnie dopiero po dłuższym czasie. Zdarza się to rzadko, ale jednak. Jakieś pomysły?

A kierunki działają przy zamykaniu???

Ja mam tak jak nie domknę drzwi ze swaitło swieci sie dłudo.

Opublikowano

Siema, nie chcę śmiecić drobnostkami, więc podepnę się tutaj.

Czasami po zamknięciu auta z pilota nie gaśnie mi oświetlenie wewnętrzne. Gaśnie dopiero po dłuższym czasie. Zdarza się to rzadko, ale jednak. Jakieś pomysły?

A kierunki działają przy zamykaniu???

Ja mam tak jak nie domknę drzwi ze swaitło swieci sie dłudo.

Działają, wszystkie drzwi pozamykane porządnie, bagażnik też. Wszystko sprawne, fis poprawnie pokazuje, które drzwi są otwarte
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj nagle zaczelo dzialac oświetlenie i centralny, tylko problem polega na tym ze pompka teraz buczy i zamyka auto kolo minuty... nie wiem czy znowu ja rozkrecac i cos dalej kombinowac czy ona juz do niczego sie nie nadaje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.