Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...

Co byście zrobili najpierw z modów ? 8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

oto moje nowe autko:

Audi A4 B8

silnik:

2.0 TDI 143 KM 320 Nm manual 6-biegów

felgi i opony:

7 J x 16 205/60 R 16

komfort:

za***isty :) a tak serio to radio Audi Concert z 8 głosnikami, klima automatyczna, ekran 6,5 " itp itd. nie chce mi sie wymieniać :tongue4:

wnętrze:

tapicerka tkaninowa Cosinus: Arkana w kolorze jasnoszarym

elementy dekoracyjne : aluminium Hologram

dzielona i składana tylnia kanapa itd.

Lakier Grafitowy Lava Perłowy

Zużycie paliwa w l/100 km:

w zależnosci od nastroju :wink4:

Plany:

1. felgi 18 " + oponki letnie :tongue4: są 19"

2. zawieszenie gwintowane H&R lub Bilstein, albo na początek Eibach -35 mm

3. fotele sportowe S-line lub cos w podobie (być może kiedyś)

4. program- chiptuning

5. jakis bodykit lub pojedyncze czesci np leciutki spojlerek na klape

Postaram sie realizowac po mału te plany, ale w zyciu jak wiadomo czasem trudno o szybką realizacje :tongue4:

Mam nadzieje jednak, że chociaz pare punktow uda mi sie spelnic i autko będzie sie prezentowalo jeszcze ladniej i bedzie sprawialo mi jeszcze wiecej przyjemnosci :)

pozdro dla Wszystkich klubowiczów :hi: oceniajcie i piszcie swoje refleksje na temat tego auta

Oto pare fotek:

i_tobiaudi02767f3.jpg

i_tobiaudi025aa10.jpg

i_tobiaudi0135aeb.jpg

i_tobiaudi0105cce.jpg

i_tobiaudi00677ed.jpg

i_tobiaudi0034b0e.jpg

Topornia 2009

pa040051s0eab.jpg

pa040046sd126.jpg

pa040108sb5eb.jpg

pa040113fc7a.jpg

tarpan na seryjnym zawiasie :-P

p9210005s6121.jpg

pa040127sf9b4.jpg

i już po obniżeniu :-)

pa230229s4f28.jpg

pa230207sd239.jpg

pa230227s23b5f.jpg

and lusterka S4 ori

p907021412d2fb.jpg

enjoy watching ;-)

Opublikowano

B8 jak B8, pozazdrościć :kox:

Załóż większe fele przynajmniej 18' tak jak mówisz bo w tych 16' wygląda jak B5 na 15' hehe

oby Ci służyła jak najdłużej :>

p.s - następnym razem zrób ostrzejsze fotki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sorki wlaśnie za jakosc zdjęc niektorych :/

Załóż większe fele przynajmniej 18' tak jak mówisz bo w tych 16' wygląda jak B5 na 15' hehe

tak zrobie no ale niestety tak już jest seryjnie :P

Opublikowano

bardzo ładna :naughty: tylko te chlapacze out :decayed: no i 18" koniecznie :slina:

Opublikowano

Wreszcie kolejne B8 :kox: Ale kiedy ktoś avanta kupi? :decayed:

Piękna maszyna, większe alu tak jak planujesz i będzie wszystko super git :good:

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie w klubie "ósemek" :)

Mam nadzieję że podobnie do innych będziesz co najmniej zadowolony z autka

Zastanawia mnie tylko wielkość felg - nie przesadź, chyba że nie zależy Ci na plombach w zębach. Mam wrażenie, że 18 na polskie drogi :shocked: - hmmm, dyskusyjny temat.

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

ja rowniez witam :hi:

co do 18" to nie bedzie to przesada moge Was zapewnic :)

jestem bardzo zadowolony z tego autka :good:

bardzo chcialbym byc w tym klubie i z wielka przyjemnoscia miec naklejke na autku albo nosic jakas koszulke czy inny gadzet :)

Opublikowano

Avant lepszy ;D slyszalem ze w 2.0 tdi common rail cos tam zrypali i wymieniaja na potege w ramach serwisu ....

Opublikowano
  • Autor

wcale ze nie lepszy :tongue4: :tongue4: :tongue4: AUDI to AUDI :>

spoko ja tam sie tym nie przejmuje najwyzej 3.0 TDI sie wstawi albo jeszcze cos innego hehe

Opublikowano

autko fajne tylko wielka szkoda, ze bez B&O, moim zdaniem lepiej wybrać ta opcję anizeli klimę 2-3 strefową, a i sportowe fotele by się przyadały :naughty: a takto, życzę udanej eksplatacji :)

Opublikowano

Piękna :) miałem okazję jedzić wczoraj taką z takim samym silnikiem .Tylko Q :) Świetne autko.

Śmiało zakładaj 18 :good: na pewno na konforcie nie stracisz :)

Opublikowano

Avant lepszy ;D slyszalem ze w 2.0 tdi common rail cos tam zrypali i wymieniaja na potege w ramach serwisu ....

Hmmmm

Albo pisz konkretnie, albo nie pisz wcale - co to ma oznaczać coś tam zrypali i wymieniają na potęgę???

Takie info to nie info

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

Piękna :) miałem okazję jedzić wczoraj taką z takim samym silnikiem .Tylko Q :) Świetne autko.

Śmiało zakładaj 18 :good: na pewno na konforcie nie stracisz :)

ok tak zrobie :good: :>

tropico wiem ze B&O to fajna opcja ale nie byla konieczna dla mnie tak samo jak sportowe fotele itp.

Opublikowano

Hmm ... następne B8 więc gratuluje :>

Co do autka to zakładaj OEM S line lub Caractere, wygląda

imponująco :naughty:

2008-audi-a4-32-sline12.jpg

2466861311_e6ae67f201.jpg

2467687204_48858be45a.jpg

tuning-caractere.jpg

Felgę 19" a nie 18" bo przeciętna Megane ma teraz 18", więc trzeba pójść dalej :tongue4:

Zawieszenie najlepiej H&R + stablilzatorzy przechyłu.

Pozdr i gratulacje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za zdjecia :) w sumie to patrzylem juz tego typu pakiety

ale wiesz moze C.Mile ile taki pakiet moze kosztowac?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:07_________________________________________________i gdzie to dostac w ogole?

Opublikowano

Dzieki za zdjecia :) w sumie to patrzylem juz tego typu pakiety

ale wiesz moze C.Mile ile taki pakiet moze kosztowac?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:07_________________________________________________i gdzie to dostac w ogole?

Jak bedziesz powaznie zainteresowany to Ci pomoge zalatawic. Pozdr.

Opublikowano

Dzieki za zdjecia :) w sumie to patrzylem juz tego typu pakiety

ale wiesz moze C.Mile ile taki pakiet moze kosztowac?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:07_________________________________________________i gdzie to dostac w ogole?

Jak bedziesz powaznie zainteresowany to Ci pomoge zalatawic. Pozdr.

Hmm, dzisiaj dostałem maila ze zdjęciami auta po tuningu no i z przykładowym cennikiem na fele.

Jak na moje dość sporo chcą

Ale może kolega CMile ma jakieś lepsze dojścia?

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

no caly czas mysle jakie te fele, budzet do 4 tys. ;/ nie poszalej zbytnio no ale co poradzic...

Opublikowano

takie felgi jak na 2 zdjęciu od góry są kox :kox: :kox:

Opublikowano

Avant lepszy ;D slyszalem ze w 2.0 tdi common rail cos tam zrypali i wymieniaja na potege w ramach serwisu ....

czyli zaczelo sie :polew: nowy model i juz kolejny problem :gwizdanie: ciekawe czy audi zrobi choc jeden model silnika,skrzyni czy czegokolwiek innego bez wady :mysli: widac ze ladnie tna koszty skoro za kazdym razem maja problem :wallbash:

a co do auta to ładne ale czy te chlapacze aby nie szpeca auta ?Chciales zeby wszystko bylo z gustem....

aa no i radza ci felgi 19 bo 18 to za male :blink: to moze lepiej 21 ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.