Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie się pochwaliłeś furmanka, jak dla mnie ogień, jakbys potrzebował namiar na kogoś z Car Audio to wkoncu znalazłem kogoś właściwego, ja w swojej B5 tez bede wkładał Radio 2din tylko nie wiem czy RNS czy jakiegos Kenwooda ;) powodzenia w modach

to musimy pogadać:Dd

a jaki rozmiar tych koncowek masz ?? 90??

70 :) jakbym mial wybierac jeszcze raz to bym wzial 80 :)

super, kolejne fajne autko na SR

dzieki bardzo :) ładnie te Twoje lampy wyglądają na miniaturze ;)

Nie wiem czy by sie nie skusic na takie fotele :) 600zł + wysylka : będą pogrzewane? czerwony, czarny i zolta wtyka

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/95/16/87/4895168761

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

Zielona kostka to grzanie.

Opublikowano

Nareszcie się pochwaliłeś furmanka, jak dla mnie ogień, jakbys potrzebował namiar na kogoś z Car Audio to wkoncu znalazłem kogoś właściwego, ja w swojej B5 tez bede wkładał Radio 2din tylko nie wiem czy RNS czy jakiegos Kenwooda ;) powodzenia w modach

to musimy pogadać:Dd

a jaki rozmiar tych koncowek masz ?? 90??

70 :) jakbym mial wybierac jeszcze raz to bym wzial 80 :)

super, kolejne fajne autko na SR

dzieki bardzo :) ładnie te Twoje lampy wyglądają na miniaturze ;)

Nie wiem czy by sie nie skusic na takie fotele :) 600zł + wysylka : będą pogrzewane? czerwony, czarny i zolta wtyka

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/95/16/87/4895168761

lepiej skóra, ja mam i to extra wyglada

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chłopaki potrzebowalbym zregenerowac przelacznik swiatel, bo na widok tego złośc mnie już ogarnia ;) Kupilem z allegro zamiennik, ale nie świeci tak jak moj ori..probowałem przelozyc pokretlo i dekielek, jednak to nie chce spasić;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawid kiedy pochwalisz sie fotelami?:-)

Opublikowano
  • Autor

Juz sa w domu,od 9 mam urlop to podzialam;) z tym, ze kupilem ori sline z b6,polskory z speed, roznia sie tym od b7,ze nie ma napisu s line,ale trudno;) bedzie wygodnie:)

Opublikowano

Coś to kupił za zice? :decayed:

Opublikowano

Witam kolegę :) Bardzo fajne wozidło jak również mody :naughty: Mam pytanie ,ile kosztowało cie podłączenie PDC tył?Co potrzeba do tego?:)Nie mam u siebie a też chciałbym podłączyć.

Opublikowano
  • Autor

Witam, tu taka mała zapowiedź co sie zmieni w środku :) Dodatkowo daje zdjecia dokladki S line z tylu bo ktoś o to pytał :)

310e5ff65d72b87amed.jpg

359e1421e4e771c8med.jpg

I fotele ;)

76cca33b3ef520e8med.jpg

Pozdrawiam :)

Jeszcze mam kupiona gałke s line a3, kierownice multi ;) ii szykuje sie zakup oswietlenia ledowego do srodka ;) edit : oswietlenie led do srodka ponad 300zl wychodzi, myslalem, ze zmieszcze sie w 250 uu..

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

No prosze:-) i do przodu widze:-) jeszcze rns e:-) i bedzie miodzio:-)

Opublikowano

No to działaj z tym co masz na stanie. Jaka kiera? :wink4: Do RNSE się przekonałeś?:guma:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko pojdzie naraz do kolegi Djim, bedzie mi robil fis i tempomat przy okazji :) kiera 4ramienna:) co do radia to dalej nie wiem co robic :) przeraza mnie te montowanie suba i wzmacniacza..kupilbym concert 3, lub bsn zamiast rnse bo nie potrzebuje nawigacji :)


Doszedł mały modzik ;) na razie kupione oswietlenie podsufitki +Drzwi, w przyszlym miesiacu reszta ;D

de7a33e650858d67med.jpg

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

Te małe trzeba wcisnąć i przekręcić, wtedy wychodzą :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jutro samochód leci do kuby w takim celu :) w piątek może wpadną letnie 18stki to zrobie sesje z nowym srodkiem i ledami ;)

3270b3b642ba59ccmed.jpg

c7161fe5c895fa1cmed.jpg

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

nie chciałeś trójramiennej ? chyba że ta jest podgrzewana :wink:

Opublikowano
  • Autor

Chcialo by sie trojramienna,ale ograniczam koszty:D pozatym lubie moja czteroramienna;)

Witam :D jako, że mialem urlop to piatek i sobote poswiecilem na malowanie skromnych zacisków haha :) nie jest to efekt jak proszkowo, ale jestem z siebie zadowolony ;) ciekawe jak dlugo bedzie trzymac ;D

pozdro!

20150320_143507.jpg

20150320_143521.jpg

Dokładka z cupry ściągnęta, bedzie malowana w czany polysk ;D

Edytowane przez jhimo

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hammer powiekszalem hamulce przednie na 312, moduł drl w drogowych, spryski mgielkowe grzane, gałka s line i kilka pierdołek :) jak zepne poslady to zrobie sesje czyms lepszym niz telefonem :D

Opublikowano

Na bogato ;) tylko czemu od razu nie wrzuciłeś 320 na przód.. w zasadzie podobne koszta

Opublikowano

Też bym się nie zastanawiał i pchał 320 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.