Skocz do zawartości
IGNOROWANY

numer wtrysku BEX 190KM? Wtrysk BEX a BFB


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś mógłby mi podać numery wtrysku z silnika 1.8T BEX 190KM?

Czy do BEX idą takie same wtryski, co do BFB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do BEXa ida mocniejsze

06A 906 031 BA

0 280 156 061

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=06A906031BA&search_scope=category-18853&bmatch=seng-v12-cp-p-mt-1209

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. A nie wiesz czy można je założyć bez żadnych przeróbek, typu dystanse, itp.?


Poniważ mam okazję kupić komplet wtrysków z listwą z silnika BEXa od znajomego po cenie samej łysej listwy, oczywiście 100% sprawne, ale chcę mieć pewność, że będą na zasadzie "plug-in" i że nie będę musiał nic kombinować przy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kupię. A dadzą więcej mocy, jak je wsadzę bez programowania pod VAG-iem czy trzeba będzie coś tam zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zmienić softa? Sorry za takie pytania, ale nie jestem w tym specjalistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to zgrać i wystroić odpowiednio aby jaj nie było. Łukasz13 - portfel po wypłacie i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś kogoś, kto zajmuję się takimi sprawami i mieszka max 30km od Puław/ Dęblina? Bo nie uśmiecha mi się robić łącznie 360km ze względu na brak czasu i z wejścia zakładając, że wydam ok. 140zł na samą benzynę...


Jak coś to mam do sprzedania listwę wtryskową bez wtrysków BTW pod wtryski BEX wyjętą z Audi A3 1.8T 180KM. Co do ceny jakoś się dogadamy. Mogę wystawić na allegro


Uwaga Panowie. Zmieniłem wtryski z fabrycznych na BEX i... Czuć spory przyrost mocy bez grzebania w mapach. A sprawdziłem VAGiem fabryczne, to wszystkie parametry były w normie wg danych producenta, więc nie były uszkodzone/ zużyte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi w ramach sprawdzenia czy nie zalewa. W zasadzie powinno, ale kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwaga Panowie. Zmieniłem wtryski z fabrycznych na BEX i... Czuć spory przyrost mocy bez grzebania w mapach. A sprawdziłem VAGiem fabryczne, to wszystkie parametry były w normie wg danych producenta, więc nie były uszkodzone/ zużyte...

Ciekawe rzeczy opowiadasz :) jeszcze ktoś te bzdury przeczyta będzie próbował u siebie tak robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Panowie. Zmieniłem wtryski z fabrycznych na BEX i... Czuć spory przyrost mocy bez grzebania w mapach. A sprawdziłem VAGiem fabryczne, to wszystkie parametry były w normie wg danych producenta, więc nie były uszkodzone/ zużyte...

a słodziki i wszystkie E sa zdrowe jak witaminy

nie ma takiej mozliwosci aby bez zmian map były takie cyrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie znam się na mapowaniu/ strojeniu, więc nie mogłem tego zrobić.

A jednak jest lepiej. Siedziałem dziś w garażu kilka godzin, podmieniałem wtryski, bo jakoś do mnie nie dochodziło, że jest tak kolosalna różnica.

Na początku było słabo, bo świec nie dogrzałem, ale jak zrobiłem 20km, to już było ok, ale to zanim wstawiłem wtryski.

Takie komentarze, panowie, nic tu nie dadzą. Dla mnie też to jest trochę dziwnie, bo niby bez kombinowania powinno być gorzej (przynajmniej wg waszych komentarzy), ale mówię jak jest, naprawdę.

Ogólnie auto lepiej/ szybciej przyspiesza, ale to nie przez świece, bo po wymianie świec było tak samo, jak przed...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale z odczuć zauważyłem, że przy starcie ma lepsze kopyto, tylko tyle... Nie będę się kłócił, bo szkoda nerwów, żeby się o takie pierdoły zżymać. Na bank coś trzeba jeszcze pogrzebać, ale to przy okazji wizyty w Lbn się zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mieniles tylko wtryski czy listwę też? Bo chce dk siebie kupić wtryski z bex ale bez listwy bo planuje podjechać do tunera żeby softa wgrał innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...