Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

numer wtrysku BEX 190KM? Wtrysk BEX a BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy ktoś mógłby mi podać numery wtrysku z silnika 1.8T BEX 190KM?

Czy do BEX idą takie same wtryski, co do BFB?

Opublikowano

do BEXa ida mocniejsze

06A 906 031 BA

0 280 156 061

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=06A906031BA&search_scope=category-18853&bmatch=seng-v12-cp-p-mt-1209

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info. A nie wiesz czy można je założyć bez żadnych przeróbek, typu dystanse, itp.?


Poniważ mam okazję kupić komplet wtrysków z listwą z silnika BEXa od znajomego po cenie samej łysej listwy, oczywiście 100% sprawne, ale chcę mieć pewność, że będą na zasadzie "plug-in" i że nie będę musiał nic kombinować przy montażu.

Opublikowano

Wchodza bez przeróbek.

Opublikowano
  • Autor

Ok, to kupię. A dadzą więcej mocy, jak je wsadzę bez programowania pod VAG-iem czy trzeba będzie coś tam zmienić?

Opublikowano

Bez zmiany w sofcie to mocy wiecej nie bedzie na pewno bedą tylko zalewać...

Opublikowano
  • Autor

A jak zmienić softa? Sorry za takie pytania, ale nie jestem w tym specjalistą...

Opublikowano

No takie rzeczy to tuner robi przewaznie albo samemu zgrac softa i dac komus do obrobki :)

Opublikowano
  • Autor

A da się to zrobić programami: Polski VAG 4.9 albo VCDS 12.12?

Opublikowano

Trzeba to zgrać i wystroić odpowiednio aby jaj nie było. Łukasz13 - portfel po wypłacie i masz.

Opublikowano
  • Autor

A zna ktoś kogoś, kto zajmuję się takimi sprawami i mieszka max 30km od Puław/ Dęblina? Bo nie uśmiecha mi się robić łącznie 360km ze względu na brak czasu i z wejścia zakładając, że wydam ok. 140zł na samą benzynę...


Jak coś to mam do sprzedania listwę wtryskową bez wtrysków BTW pod wtryski BEX wyjętą z Audi A3 1.8T 180KM. Co do ceny jakoś się dogadamy. Mogę wystawić na allegro


Uwaga Panowie. Zmieniłem wtryski z fabrycznych na BEX i... Czuć spory przyrost mocy bez grzebania w mapach. A sprawdziłem VAGiem fabryczne, to wszystkie parametry były w normie wg danych producenta, więc nie były uszkodzone/ zużyte...

Opublikowano

Zrób logi w ramach sprawdzenia czy nie zalewa. W zasadzie powinno, ale kto wie?

Opublikowano

Uwaga Panowie. Zmieniłem wtryski z fabrycznych na BEX i... Czuć spory przyrost mocy bez grzebania w mapach. A sprawdziłem VAGiem fabryczne, to wszystkie parametry były w normie wg danych producenta, więc nie były uszkodzone/ zużyte...

Ciekawe rzeczy opowiadasz :) jeszcze ktoś te bzdury przeczyta będzie próbował u siebie tak robić...

Opublikowano

Uwaga Panowie. Zmieniłem wtryski z fabrycznych na BEX i... Czuć spory przyrost mocy bez grzebania w mapach. A sprawdziłem VAGiem fabryczne, to wszystkie parametry były w normie wg danych producenta, więc nie były uszkodzone/ zużyte...

a słodziki i wszystkie E sa zdrowe jak witaminy

nie ma takiej mozliwosci aby bez zmian map były takie cyrki

Opublikowano
  • Autor

No niestety nie znam się na mapowaniu/ strojeniu, więc nie mogłem tego zrobić.

A jednak jest lepiej. Siedziałem dziś w garażu kilka godzin, podmieniałem wtryski, bo jakoś do mnie nie dochodziło, że jest tak kolosalna różnica.

Na początku było słabo, bo świec nie dogrzałem, ale jak zrobiłem 20km, to już było ok, ale to zanim wstawiłem wtryski.

Takie komentarze, panowie, nic tu nie dadzą. Dla mnie też to jest trochę dziwnie, bo niby bez kombinowania powinno być gorzej (przynajmniej wg waszych komentarzy), ale mówię jak jest, naprawdę.

Ogólnie auto lepiej/ szybciej przyspiesza, ale to nie przez świece, bo po wymianie świec było tak samo, jak przed...

Opublikowano

czas wtrysku się troszkę skróci i nic po za tym

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, ale z odczuć zauważyłem, że przy starcie ma lepsze kopyto, tylko tyle... Nie będę się kłócił, bo szkoda nerwów, żeby się o takie pierdoły zżymać. Na bank coś trzeba jeszcze pogrzebać, ale to przy okazji wizyty w Lbn się zrobi.

  • 7 lat później...
Opublikowano

Z mieniles tylko wtryski czy listwę też? Bo chce dk siebie kupić wtryski z bex ale bez listwy bo planuje podjechać do tunera żeby softa wgrał innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.