Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11


Sajmoon

Rekomendowane odpowiedzi

Aa widziałem jakieś tutki jak to się rzeźbi i nie bardzo mi sie chce szczerze mówiąc :) a jeżdzę przeważnie sam i jeszcze nigdy nic większego nim nie woziłem niz deska czy narty które przechodzą przez luft więc nie potrzebuje :) a do wożenia większych gabarytów mam passata haha :D

Co by teraz tuningowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 din, climatronic, lampy, wydech? :D

Dwa pierwsze mody strasznie skomplikowane podałeś kolego haha nie wiem czy mi się chcę :D , jak jeszcze 2 din może może tak climatronic to chyba odpada :D Ale dwa kolejne całkiem dobre bo lampy chętnie zmienie na OEMowy 2 lift i myślę o końcówkach wydechu :D

Pasowałoby na wiosnę z jakąś felgą wyskoczyć ale nigdy nie ma kasy :(

Kupiłem nowe gniazda na tył kayaby , trzeba będzie wrzucić przy okazji zmiany sprężyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2din bez climatronica, a z pokrętłami tak średnio by pewnie wyglądało :D lampy zmieniaj raz dwa, na pewno tylek odzyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może komuś potrzebne? :) sprzedam w cenie wkładu ;P

2u4su9y.jpg


Kupie lampy tył z 1 bądź 2 lifta ma ktoś coś??


I jeszcze jedno pytanko mam. Coś mi się obiło o uszy ,że lampy z 2 lifta nie podchodzą p&p ,że coś się przerabia . Jakby ktoś mógł mi przyblizyć o co chodzi albo podesłać jakiś odnośnik do rozważań na ten temat to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to 1 lift pasuje p&p a 2 lift trzeba zmienić kable kierunku i wstecznie w jakiejś kostce ;) Ale mogę się mylić.

Poszukałem i znalazłem:

Wejdź tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enczu piękne dzięki ! :)

Tak to ten tyłek jednak wygląda

19shvt.jpg


Założyłem te i te lampy na przymiarkę czyli I i II lift i I FL wygrał jak dla mnie dlatego postanowiłem nie podążać za tłumem zakładając II lift.

Opinie?

Mam też wizje , co prawda podlukane od Edsona ale może się nie obrazi :)

#Mianowicie dokładka cupry oraz lotka bmw na klape ,poszukuję również dokładki poliftowej tylnego zderzaka tej takiej przedłużanej jak pod PDC ew kpl zderzak w kolorze ale chyba to nie jest możliwe,żeby lakiery się pokrywały w przed i po FL?? Jest LY7T po lifcie?

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba idziesz trochę w wieś tuning , pod machą mułowate 1.6 a kupa sport spoilerów dokładek i zderzaków dookoła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Sprezyny ktore kupiles na tyl niepodejda.Dlatego ze sa od passat b5,a6 c5.Sprezyna jest osobno z amortyzatorem.Jak sie myle niech mnie ktos poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem sprężyny juz sprzedałem :P sprzedający nie wiedział co sprzedaje a ja tez za mało uwagi zwróciłem i wyszło jak wyszło . Dobrze , że to były nowe H&R i poszły tego samego dnia kiedy sie zorientowałem , ze cos jest nie w tamburyn. Nie straciłem także jedynie niesmak do kupowania na Allegro pozostaje :P

Chyba idziesz trochę w wieś tuning , pod machą mułowate 1.6 a kupa sport spoilerów dokładek i zderzaków dookoła :/

To co radzisz ? Tylko , nie wspominaj o swapie :P

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inną wizję na samochód, mam pod maską 90 konnego diesla to nie robię z niego formuły pierwszej , ja ide w kierunku serii ale stan igła z paroma przeszczepami od lifta (kiera , liczniki i takie pierdoły) plus ładne koło wg mnie seria wygląda najładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo rozumiem ale mi sie wydaje , ze kiedy sie bawić jak nie teraz takim gratem hehe . Silnik 1.6 tez nie ma u mnie dożywocia wiec myśle ze spróbuje zrobic tak jak pisałem ew jak będzie paśnik straszny to wyleci to. Ale dzieki za Twoja opinie! :)

Przyszedł czas i na to :)

5etvuw.jpg

Stan obecny :)

sqqkhk.jpg

2s00082.jpg

21dpx8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko sprężyny obniżające i 17" , Ew. Jakies dystanse na tył i finito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy z doborem koła ,zbliża się wiosna a ja nie mam pomysłu. Chce ,żeby rolka robiła robotę ale też trzeba wziąć pod uwagę,że motorownia słaba i też chce kompromis między szykiem a komfortem haha. Chciałbym 18'' ale nie wiem czy to nie za dużo i czy nie poprzestać na 17". Sugestie sugestie i jeszcze raz sugestie !


I jednak skłaniam się powoli ku gwintowi , ma ktoś coś na sprzedaż w ogarniętej cenie?


I jak to jest ze zużyciem zawieszenie na 18 calowej rolce? Dopiero zrobiłem wahacze,łączniki i końcówki i nie chciałbym tego ponawiać za chwile :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że im mniejszy profil opony tym bardziej zawiecha dostaje po d*pie. Auto i tak nigdy nie będzie służyło do wyścigów z racji na silnik więc może akurat pójść w wygląd i zapodać 18" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega że też kupił zawieszenie firmy SKV Germany i jakie kolega ma wrażenia po wymianie ?? Ja już jeżdżę na nim z 2 miesiące ale mam wrażenie ze trochę twardsze to jest od ori bo takie było poprzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi na tą chwilę cokolwiek powiedzieć jak to zawieszenie się sprawuje , ponieważ tego samego dnia kiedy wszystko poskładałem to zachorowałem i od tygodnia już nie ruszam się z domu i audica stoi w garażu nie ruszana. Przejechałem tylko jakieś 10 km na geometrię i wiem tylko,że jest cichutko,sztywno.Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne :) I po geometrii auto prowadzi się super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem powiem Ci że mój mechanik ustawiał zawieszenie mi na oko pojechałem zaraz na drugi dzień na zbieżność a diagnosta mówi do mnie że jest 0.0 :shock3::shock3: Zrobiłem tyś km i znów pojechałem i mówi mi że dalej nic 0.0 :slina: wychodzi a teraz już jest troszkę miekcej niż przez pierwszy tydzień ale zakrętów trzyma się jak na kleju 120 km w zakręcie a auto nawet z zakrętu nie wyciąga :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...