Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11


Sajmoon

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z ładnego dnia postanowiłem wypicować z lekka Audice. Niech sobie odpocznie biedaczka od tego wszechobecnego zimowego brudu. W obroty poszła pasta i jakieś tam podstawowe środki. Od razu przyjemniej się jeździ...przynajmniej mi. Zamiast panienek do pozowania na niektórych zdjęciach użyłem mojego psiaka.Lubi jak robi się jej zdjęcia więc niech ma :)

Więc tak to było

2v1ke1c.jpg

im3syc.jpg

egvl13.jpg

2rzz8n5.jpg

2whl2ls.jpg

6y1kau.jpg

Teraz może trochę wnętrza

2yxi1eb.jpg

33k5hdg.jpg

25r1t9e.jpg

No i po wszystkim wyglądał mniej więcej tak

2i97bjk.jpg

2lnkfw5.jpg

2vcw6xf.jpg

2gujp7n.jpg

2hi8lxv.jpg

33xgaxc.jpg

2iiitu8.jpg

30w9yx4.jpg

1zxpr29.jpg

14vjlzr.jpg

30vhkz7.jpg

Dodam jeszcze,że była mała sesyjka z autami kolegów.Wrzucę w najbliższym czasie zdjęcia.


Zdjęć już zbyt wiele czy tylko mi się wydaje ? :)

Aaa,to dodam jeszcze kilka na wszelki wypadek :))

Sesyjka z kumplami :)

2ztkojq.jpg

10d9myd.jpg

11has2g.jpg

34skoi0.jpg

2dhi909.jpg

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć już zbyt wiele czy tylko mi się wydaje ? :)

Zdjęć nigdy za wiele ;) Widac ze o nia dbasz, ładnie sie prezentuje, powodzenia w realizacji dalszych planow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy to ,że dbasz o samochód oby jak najdłużej służył :)

Wymień lampy tył na II lift ,a odmłodzisz już tyłek ,potem z przednie tak samo :)

Co do felg...nie baw się w 17 bo jak założysz 17' to nie będziesz miał żadnej satysfakcji z tego ,najlepiej na b5 leży 18 ,sam mam silnik 1.6 i 18 8j 215/40 i nie widzę ,żadnej różnicy.

Jedynie co to spalanie może podskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć już zbyt wiele czy tylko mi się wydaje ? :)

Zdjęć nigdy za wiele ;) Widac ze o nia dbasz, ładnie sie prezentuje, powodzenia w realizacji dalszych planow ;)

Dzięki :) Plany z pewnością się zrealizuje aby tylko forsa była :)

Cieszy to ,że dbasz o samochód oby jak najdłużej służył :)

Wymień lampy tył na II lift ,a odmłodzisz już tyłek ,potem z przednie tak samo :)

Co do felg...nie baw się w 17 bo jak założysz 17' to nie będziesz miał żadnej satysfakcji z tego ,najlepiej na b5 leży 18 ,sam mam silnik 1.6 i 18 8j 215/40 i nie widzę ,żadnej różnicy.

Jedynie co to spalanie może podskoczyć.

Dziękuję. To co opisałeś mam właśnie w planach :)

Co do felg cały czas bije się z myślami.

Tak jak napisałem wcześniej,aby pieniądze były to pojawi się felga i jakiś gwint albo sportowe amortyzatory.Co do tego też nie jestem pewny :facepalm:

Chcę jeszcze zmienić kierownice na 3 ramienną w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, audi piękna, cholernie podoba mi się srebro. Ja mam zieloną. Kiera do wymiany na trójramienną :) Ja mam już zakupione felgi od audi s4 17" 8j i mam zamiar dokupic komplet letnich 205, wyprostować, wymalować i śmigać. 18 jak dla mnie to już zbytnio za duże do tego samochodu, więc 17 wpadają mam nadzieje że nie odbije się to zbytnio na jeździe bo jak wiadomo 1.6 już sam w sobie nie jest potworem.

Pozdrawiam i szerokości, dbaj tak dalej o audiole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się błyszczy. Aż sam dzisiaj się zabrałem za woskowanie :D

Czyżbym zainspirował kolegę? :D

Siema, audi piękna, cholernie podoba mi się srebro. Ja mam zieloną. Kiera do wymiany na trójramienną :) Ja mam już zakupione felgi od audi s4 17" 8j i mam zamiar dokupic komplet letnich 205, wyprostować, wymalować i śmigać. 18 jak dla mnie to już zbytnio za duże do tego samochodu, więc 17 wpadają mam nadzieje że nie odbije się to zbytnio na jeździe bo jak wiadomo 1.6 już sam w sobie nie jest potworem.

Pozdrawiam i szerokości, dbaj tak dalej o audiole ;)

Dziękuję za miłe słowa :) Też mi się wydaje ,że 17 mi wystarczą.Dziś jeździłem a4 b6 na 17 calach i czułem już te felgi.Więc myślę,że jak już się będę porywał to też maksymalnie na 17,może kiedyś zbiorę się na odwagę i wpadną 18 :)

Również życzę bezawarii i szerokiej drogi ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co sobie teraz myślisz, "18? ee będzie twardo, będzie tarło, zaraz się pogną", ale sam tak miałem i wiem że to kwestia czasu aby zmienić podejście.

Myślałem najpierw "brać 17? będzie twardo, opony drogie..." itp, w końcu kupiłem 18 i nie żałuję. Jest na pewno bardziej twardo niż na 15, to oczywiste, ale auto 50 razy lepiej trzyma się drogi i sto razy lepiej wygląda.

Kupisz 17 które wcale dużo tańsze nie będą, potem stwierdzisz że wcale duże nie są i co wtedy? Sprzedawać i znowu kupować kolejne?

Ja na pewno nie założył bym mniejszych niż 18, co najwyżej wchodzą w grę 19 ale tutaj już mam pewne obawy.

Najlepiej jakby ktoś dał Ci się przejechać autem na takich kołach, wtedy zobaczysz czy będzie to dla Ciebie akceptowalne.

Wiadomo, jeden woli jeździć wygodnie na balonowych 15 a znowóż inny tłucze się na gwincie i 19 i jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co sobie teraz myślisz, "18? ee będzie twardo, będzie tarło, zaraz się pogną", ale sam tak miałem i wiem że to kwestia czasu aby zmienić podejście.

Myślałem najpierw "brać 17? będzie twardo, opony drogie..." itp, w końcu kupiłem 18 i nie żałuję. Jest na pewno bardziej twardo niż na 15, to oczywiste, ale auto 50 razy lepiej trzyma się drogi i sto razy lepiej wygląda.

Kupisz 17 które wcale dużo tańsze nie będą, potem stwierdzisz że wcale duże nie są i co wtedy? Sprzedawać i znowu kupować kolejne?

Ja na pewno nie założył bym mniejszych niż 18, co najwyżej wchodzą w grę 19 ale tutaj już mam pewne obawy.

Najlepiej jakby ktoś dał Ci się przejechać autem na takich kołach, wtedy zobaczysz czy będzie to dla Ciebie akceptowalne.

Wiadomo, jeden woli jeździć wygodnie na balonowych 15 a znowóż inny tłucze się na gwincie i 19 i jest zadowolony.

Właśnie chciałbym się przejechać takim koromysłem na 18 calach i zobaczyć jak to jest w empiryczny sposób :) Dzięki za zwrócenie uwagi ,że 17 mogą mi nie wystarczyć :) Zastanowię się nad tym na pewno :)

W gruncie rzeczy chciałbym aby auto dobrze się prezentowało ale nie chce by się niszczyło.Bo wiadomo jakie mamy drogi.Boje się,że po jakimś czasie wszystko zacznie się sypać i trzeszczeć.Nie ważne ,że elementy zawieszenia lecą szybciej bo głupi bym był gdybym się z tym nie liczył ale właśnie to mnie tak nie boli jak to ,że wszystko może zacząć się rozsypywać.Funduszy na jakieś nie wiadomo jakie zawieszenie z reg. twardości też raczej nie zdobędę.Będzie to prawdopodobnie prosty gwint lub jakieś sportowe zawieszenie ze średniej półki a być może coś używanego.Nie wiem,nie wiem.Temat jest ogólnie ciężki i liczę na waszą pomoc koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie załóż sobie xenony valeo na przód, lifty na tył, kierę trójramienną, pozmieniaj sobie takie rzeczy które majątku nie kosztują i nie ma co do nich wątpliwości bo wyglądają dobrze i w niczym nie przeszkadzają. Felgi możesz sobie jeszcze przemyśleć do porządnej wiosny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto ci na opowiadał głupot o rozsypujących się samochodach z dużym kołem i gwintem no ale dobra...Sam mam trzecie auto gdzie włożony mam gwint i o dziwo w poprzednich nic się nie sypało ,a tym bardziej w audi :facepalm:

Kolejna sprawą jest to ,że co to za różnica czy 17 czy 18 skoro przy profilu 35/40 i tak jest twardo więc na to samo wychodzi no chyba ,że chcesz tam założyc opone 55/60 to wtedy fakt na 17 będzie komfort...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 17 i zaraz po zalozeniu zalowalem ze to nie 18 . Chwile po tym i tak kupilem 18 . Wiec 17 to strata kasy i jak dla mnie sto razy lepiej lata sie na 18 + gwint niz teraz na 16 zimowej balonowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie załóż sobie xenony valeo na przód, lifty na tył, kierę trójramienną, pozmieniaj sobie takie rzeczy które majątku nie kosztują i nie ma co do nich wątpliwości bo wyglądają dobrze i w niczym nie przeszkadzają. Felgi możesz sobie jeszcze przemyśleć do porządnej wiosny :wink:

O to to ! Racja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto ci na opowiadał głupot o rozsypujących się samochodach z dużym kołem i gwintem no ale dobra...Sam mam trzecie auto gdzie włożony mam gwint i o dziwo w poprzednich nic się nie sypało ,a tym bardziej w audi :facepalm:

Kolejna sprawą jest to ,że co to za różnica czy 17 czy 18 skoro przy profilu 35/40 i tak jest twardo więc na to samo wychodzi no chyba ,że chcesz tam założyc opone 55/60 to wtedy fakt na 17 będzie komfort...

Nie tyle co sypie, ale przy większej feldze, mniejszym profilu w oponie i twardym zawieszeniu, które nie wytłumia drgań wszystko idzie na budę samochodu. Zgadnij, czyje wnętrze będzie mniej trzeszczeć : aucie z felgą 17' 45/ czy w aucie z felgą 18' 35/40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 tak czy siak lubi trzeszczeć. Wsadzać dobre koło, gwint, rozpórki i śmigać.

Jak komuś przeszkadza jak auto za dobrze wygląda to może trzeba by się przesiąść na Opla albo Fiata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 tak czy siak lubi trzeszczeć. Wsadzać dobre koło, gwint, rozpórki i śmigać.

Jak komuś przeszkadza jak auto za dobrze wygląda to może trzeba by się przesiąść na Opla albo Fiata :naughty:

Moja jeszcze nie trzeszczy za bardzo :) Może coś z nią nie jest w porządku?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja-alfa-romeo-od-dwoch-tygodni-odpala-

Zależy jaki masz też punkt odniesienia. Moja też bardzo nie trzeszczy ale trochę jednak tak. To głównie zależy od spasowania plastików w środku. Jeśli wnętrze było rozbierane to duże prawdopodobieństwo że będzie trzeszczeć bo te plastiki trą o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z warsztatu.Jutro dodam lepsze zdj po spasowaniu i zrobieniu elektryki :)

1e9lxi.jpg

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...